0

kurdeeeeee co za pechowy rok 2013 rok ;/// masakra
Cóż trzeba trzymać kciuki aby jak najszybiciej Leo Messi wrócil do zdroiwa i żeby Nowy Rok 2014 był lepszy

0

Barca znów pokaże jaka Wielka jest! :) Barca do boju
!

0

he he ładnie ośmieszył Alves Sronalda :D Brawo Barca!

0

Idzie mróz do Realu xD

0

Grał ale nawet ten Bale im nie pomógł :D Barca górą!

0

grał ale nawet od nie pomógł :D Barca górą !!

0

Wy jesteście Kibicami Barcy!!? ? Po tych komentarzach co czytam wywnioskowałem,że nie wierzycie w Barcę! :/ Tak samo było jak pierwszy mecz Barca przegrała z Milanem .Też było ,że już Barca odpadnie i co!!? Wygrała Barca u Sb 4:0! Ja wierze w Barcę ,że wygra i tak się stanie! :) BARCA

0

Barca pokazała co potrafi !!

0

Bardzo dobrze,że przedłużył! ;) Leo Messi jesteś wielki:)!

0

No Valdes w końcówce meczu pokazał klase :)

0

Pięknie Barca pięknie!!:) W środę powtórka tylko teraz na realu madryt

0

Piękny mecz był!:) a Leo ponownie pokazał wszystkim ,że jest wielki !:)

0

kurrr co ten Alexis odwala...!!;//

0

Messi rządzi jak zawsze!!
4 gole Messiego w jednym meczu :)

0

Alexis już nie raz zmarnował akcje w których powinne być brameczki...

0

Ech ten Alexis jakby on trafił co miał taką sytuacje byłoby 3:2 dla Barcy ale trudno stało się .Barca i taj najlepsza!!! :) Dziś mecz z Realem to Barca wygra i zapomnimy o wczorajszym meczu z Malagą ;D

0

Messi gratuluje Ci pięknego talentu :) To co Ty wyprawiasz na boisku jest wystrzałowe!!!

0

Barca jak zawsze i wszędzie najlepsza!!:) Brawo,brawo;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?