FCB_kibic
Dołączył/a: styczeń 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kurdeeeeee co za pechowy rok 2013 rok ;/// masakra
Cóż trzeba trzymać kciuki aby jak najszybiciej Leo Messi wrócil do zdroiwa i żeby Nowy Rok 2014 był lepszy
0
Barca znów pokaże jaka Wielka jest! :) Barca do boju
!
0
he he ładnie ośmieszył Alves Sronalda :D Brawo Barca!
0
Idzie mróz do Realu xD
0
Grał ale nawet ten Bale im nie pomógł :D Barca górą!
0
grał ale nawet od nie pomógł :D Barca górą !!
0
Wy jesteście Kibicami Barcy!!? ? Po tych komentarzach co czytam wywnioskowałem,że nie wierzycie w Barcę! :/ Tak samo było jak pierwszy mecz Barca przegrała z Milanem .Też było ,że już Barca odpadnie i co!!? Wygrała Barca u Sb 4:0! Ja wierze w Barcę ,że wygra i tak się stanie! :) BARCA
0
Barca pokazała co potrafi !!
0
Bardzo dobrze,że przedłużył! ;) Leo Messi jesteś wielki:)!
0
No Valdes w końcówce meczu pokazał klase :)
0
Pięknie Barca pięknie!!:) W środę powtórka tylko teraz na realu madryt
0
Piękny mecz był!:) a Leo ponownie pokazał wszystkim ,że jest wielki !:)
0
kurrr co ten Alexis odwala...!!;//
0
Messi rządzi jak zawsze!!
4 gole Messiego w jednym meczu :)
0
Alexis już nie raz zmarnował akcje w których powinne być brameczki...
0
Ech ten Alexis jakby on trafił co miał taką sytuacje byłoby 3:2 dla Barcy ale trudno stało się .Barca i taj najlepsza!!! :) Dziś mecz z Realem to Barca wygra i zapomnimy o wczorajszym meczu z Malagą ;D
0
Messi gratuluje Ci pięknego talentu :) To co Ty wyprawiasz na boisku jest wystrzałowe!!!
0
Barca jak zawsze i wszędzie najlepsza!!:) Brawo,brawo;)