0

Dwie legendy

0

Swoją drogą fajna może być ta gra monopoly FC Barcelona xd tylko trochę droga

0

Haha to fakt :)

5

Juz nie mogę się doczekać jutrzejszego meczu ahhhh z taką grą jak teraz gramy to mógłbym oglądać barce na okrągło

0

W artykule jest błąd, LE mial dostępnych wszystkich piłkarzy pierwszej drużyny oprócz Douglasa oraz Vermy xd nie można o nim zapominać

6

Juz nie ma słów by okreslic kim jest Messi bo magik, król.... to zdecydowanie za mało!!!

1

Ostatnie zdanie z artykułu mówi wszystko,nic dodac nic ująć chociaż można by napisać w historii piłki nożnej na świecie :)

3

Szczerze nie wyobrażam sb neymara czy Messiego czyszczących korki lub koszacych trawę na boisku xd

0

Tak

0

W środę

21

Przypuszczam że taki piłkarz nawet nie poczuje ze ubyło mu coś z portfela bo te kary są śmiesznie niskie jak na ich zarobki

0

Haha :)

0

Będą mieli mało czasu by odpocząć po LM a mam nadzieje ze będzie dobrze i wygramy te GD

0

Ronaldo tez człowiek, jak już wszystkich zaprosił rodzinę, przyjaciół to glupio było by odwołać, poza tym były po meczu wiec nie rozumiem frustracji kibiców

0

dzieki:D

0

wie ktos moze jak nazywa sie ten gosc co komentował wczoraj na eurosporcie finał PNA ten od no no no?

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

0

teraz rzuca tzw kiełbase wyborcza by zyskac poparcie wśród kibiców

0

hahaha beka z komentatora:D

1

neymar za bardzo chce sie popisac

0

jakie na dzisiaj ciekawe mecze panowie zostały?

3

ahahha no ja nie moge crisa hahaha

0

tylko bysmy wykorzystali ta przegrana realu

4

mina crisa haha bezcenne

0

dzieki:) rozumiem spóznienie sie ale mógłby troche przymknac oko trener,chłopak miał urodziny a to tylko 5 minut

0

O co chodzi z tymi urodzinami?

1

no chyba nie XD

0

gala bedzie o 18:30 do 20:00 a wiec zwyciesce złotej piłki poznamy gdzies o 19:30

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?