FCBaRceLLona
Dołączył/a: grudzień 2014
Szczecin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dwie legendy
0
Swoją drogą fajna może być ta gra monopoly FC Barcelona xd tylko trochę droga
0
Haha to fakt :)
5
Juz nie mogę się doczekać jutrzejszego meczu ahhhh z taką grą jak teraz gramy to mógłbym oglądać barce na okrągło
0
W artykule jest błąd, LE mial dostępnych wszystkich piłkarzy pierwszej drużyny oprócz Douglasa oraz Vermy xd nie można o nim zapominać
6
Juz nie ma słów by okreslic kim jest Messi bo magik, król.... to zdecydowanie za mało!!!
1
Ostatnie zdanie z artykułu mówi wszystko,nic dodac nic ująć chociaż można by napisać w historii piłki nożnej na świecie :)
3
Szczerze nie wyobrażam sb neymara czy Messiego czyszczących korki lub koszacych trawę na boisku xd
0
Tak
0
W środę
21
Przypuszczam że taki piłkarz nawet nie poczuje ze ubyło mu coś z portfela bo te kary są śmiesznie niskie jak na ich zarobki
0
Haha :)
0
Będą mieli mało czasu by odpocząć po LM a mam nadzieje ze będzie dobrze i wygramy te GD
0
Ronaldo tez człowiek, jak już wszystkich zaprosił rodzinę, przyjaciół to glupio było by odwołać, poza tym były po meczu wiec nie rozumiem frustracji kibiców
0
dzieki:D
0
wie ktos moze jak nazywa sie ten gosc co komentował wczoraj na eurosporcie finał PNA ten od no no no?
2
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
0
teraz rzuca tzw kiełbase wyborcza by zyskac poparcie wśród kibiców
0
hahaha beka z komentatora:D
1
neymar za bardzo chce sie popisac
0
jakie na dzisiaj ciekawe mecze panowie zostały?
3
ahahha no ja nie moge crisa hahaha
0
tylko bysmy wykorzystali ta przegrana realu
4
mina crisa haha bezcenne
0
dzieki:) rozumiem spóznienie sie ale mógłby troche przymknac oko trener,chłopak miał urodziny a to tylko 5 minut
0
O co chodzi z tymi urodzinami?
1
no chyba nie XD
0
gala bedzie o 18:30 do 20:00 a wiec zwyciesce złotej piłki poznamy gdzies o 19:30