9 lipca 2015, 23:11
1
WItam. Przy współpracy z firmą EA Sports nabyłem oryginalną koszulkę Xaviego z autografem z sezonu 2013/14, ktoś zainteresowany kupnem ?
6 czerwca 2013, 23:32
0
Zmiany na plus !
18 stycznia 2013, 11:42
Wszystkiego najlepszego Pep !!!
18 stycznia 2013, 11:40
Nie powiem. Gerdowi Muellerowi do twarzy jest w tej koszulce.
17 stycznia 2013, 19:18
Cóż musimy wygrać rewanż i awansować :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
WItam. Przy współpracy z firmą EA Sports nabyłem oryginalną koszulkę Xaviego z autografem z sezonu 2013/14, ktoś zainteresowany kupnem ?
0
Zmiany na plus !
0
Wszystkiego najlepszego Pep !!!
0
Nie powiem. Gerdowi Muellerowi do twarzy jest w tej koszulce.
0
Cóż musimy wygrać rewanż i awansować :)
1
WItam. Przy współpracy z firmą EA Sports nabyłem oryginalną koszulkę Xaviego z autografem z sezonu 2013/14, ktoś zainteresowany kupnem ?
0
Zmiany na plus !
0
Cóż musimy wygrać rewanż i awansować :)
0
Nie powiem. Gerdowi Muellerowi do twarzy jest w tej koszulce.
0
Wszystkiego najlepszego Pep !!!