FCBayern
Dołączył/a: kwiecień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie sugerujcie się przewidywanym składem Bayernu, bo jeszcze nigdy tak nie zagrali i nigdy tak nie zagrają. Ktoś chyba ustawiał tych piłkarzy na chybił-trafił. Szykuje się dobry mecz, chociaż Wasza kadra nie przyjechała, lekko mówiąc, w najlepszym składzie. Mam nadzieję, że Pep też wpuści trochę młodzików i spotkanie będzie wyrównane.
0
Bayern niczego nie kopiował, bo ma swój "bawarski" styl. Barca ma swoją tiki-takę, Chelsea ma swój anty-futbol, Real ma cośtam i Bayern ma swój styl.
0
Arsenal zlekceważyli kompletnie. Bayernowi zabrakło w tamtym meczu też trochę szczęścia. Na Waszym miejscu nie liczyłbym na powtórzenie błędu.
0
Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcelony. Zarazem Wam współczuję, bo wiem jak wygląda gorycz porażki. Wielki szacunek dla Was z powodu obiektywnych komentarzy. Taka mała różnica między prawdziwymi kibicami Barcy i kibicami Realu.
0
@ZEUS1899 Naprawdę nie masz pojęcia jak świetnym graczem jest Martinez. W Bayernie już nikt nie żałuje 40 milionów wydanych na niego, a to o czymś świadczy. A zresztą... obyś zobaczył we wtorek klasę Hiszpana :)
Podsyłam filmik o "drwalu". Nawet dobrze mu idzie rąbanie drewna.
0
Wybaczcie, że się wtrącam. Niektóre osoby, z całym szacunkiem, chyba nie przeczytały wypowiedzi Ribery'ego tylko sam tytuł newsa. "My mamy teraz nowy zespół i MAMY SZANSĘ wygrać, zarówno w Monachium jak i w Barcelonie." Jakbym nie analizował tej wypowiedzi, to nigdy nie wychodzi mi, że to emanacja pewnością siebie. Kluczowe są tu słowa, które napisałem dużymi literami.
Co do wypowiedzi Magatha, to nie wpychajcie jej w usta Bayernu, bo to były trener, który w dodatku jest mocno skonfliktowany z klubem (rozstanie nie należało do przyjaznych).
Oba kluby się szanują, ale nie powinno to iść w parze z podkulaniem ogona. To chyba normalne, że każdy wierzy w siebie.
Tak czy siak, życzę kibicom Barcelony piłkarskiego święta. Niech wygra lepszy!