0

VILANOVA OUT

0

0

Szwabhuinger tez se kurwa kopie kazdego bezkarnie . Hitlerowcy to chyba to kurwa wrodzone maja !

0

Bayern robi zmiane a Tito zrobi zmiane w 85 !

0

Blaugrana7 to se wierz ale Bayern jest w finale !

0

Lunek97 co ty bayern jest w finale !

0

Prokofiew no chyba kurwa gra duzo lepiej od Pique ale ze jest kurwa rezerwowym to ty piszesz ze nie jest gotowy , co za dzieciak !

0

Drapik Zapytaj sie sedziego to ci powie :) .

0

1-0 dla szwabow

0

Rich Nie mozesz se wejsc na livescore i sprawdzic . Jest tu tyle dzieciakow co ciagle pisza " Jaki wynik ?" No kurwa wes se sprawdz .

0

0

Nie no bez sensu wpuszczac songa jezuuu

0

Jak kurwa symyluje noe widzieliscie jak mu zajebal ?

0

KURWA TO JEST CZERWONA KARTKA , HUI JEBANY !!

0

Messiemu sie cos chyba stalo . Tez to widzicie jak chodzi ?

0

Kitwa Pique ?

0

Jezuuuu

0

Od razu jak spojrzalem na sedziego przed meczem to mysle ,, jaki pedal ja nie moge "

0

Na ja pierdole faul jak hui co jest sedzia ?

0

No jak kurwa nie ma roznego ? Ja pierdole ...

0

Ale chociaz jak odpadniemy to unikniemy kompromitacji w polfinale ! Taka pradwda !

0

Brak Pepa . Ja bym wolal juz Del Bosque !

0

Jak sie nie ogarniemy to bedzie lipa no .

0

Z calym szacunkiem dla Fabregasa .. No Messi jest lepszy ..

0

Jak nam PSG strzeli to jestesmy w dupie !

0

Jaaa a ja juz wstalem z fotela i zaczolem krzyczec ze gooool a nie wpadla ...

0

O jeju ale mam stresa .

0

Ja tego Starka bym woglole wyjeb.. z pracy . A Platini mu nawet kary nie nalozyl ... zalosne .

0

Ja bym Deulofeu dal 2 . Gral jak ciota !

0

Jezu Deulofeu tak sie chami . A poza tym gra fatalnie . Tello jest lepszy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?