20 stycznia 2016, 19:40
0
W tej chwili piszesz o swoich własnych przeżyciach ?Szkoda czasu na takich ludzi jak ty.
20 stycznia 2016, 19:35
"Siła realu".Tylko dlaczego jest ona prezentowana w meczach z takimi drużynami jak malmo czy rayo ?Przyjdzie el clasico i znowu dostaniecie cztery w dupę.
27 sierpnia 2015, 13:39
Grupa D:Barcelona,City,Galatasaray,Maccabi.Grupa H:Chelsea,Real,Roma,Wolfsburg.Mi tak wyszło.Chyba najlepsza grupa dla realu.
18 sierpnia 2015, 14:47
2
Kur**, zapomniałem,że mógłby zagrać dopiero w styczniu.
18 sierpnia 2015, 14:28
Powinni przeprowadzić transfer jeszcze jednego obrońcy.
27 września 2014, 21:17
16
Czy mi się zdaje , czy Neymar w końcu zaczął pokazywać taką formę, którą wszyscy od niego oczekiwali ?
25 października 2014, 18:41
9
Ale mnie ten Ronaldo wkurza. I czym on się tak podniecił.Umie tylko strzelać gole z karnych.
21 lutego 2015, 17:13
6
Skok Stocha odzwierciedla grę Barcelony.
7 lutego 2015, 18:28
4
Oby nie było tak,że dzisiaj gruby pojazd po realu , a jutro wielka smuta bo Barcelona znów nie wykorzystuje szansy.Z tym też trzeba się liczyć.
11 sierpnia 2015, 22:24
3
To są jakieś jaja.Prowadzić 4-1,żeby remisować 4-4.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
W tej chwili piszesz o swoich własnych przeżyciach ?Szkoda czasu na takich ludzi jak ty.
0
"Siła realu".Tylko dlaczego jest ona prezentowana w meczach z takimi drużynami jak malmo czy rayo ?Przyjdzie el clasico i znowu dostaniecie cztery w dupę.
0
Grupa D:Barcelona,City,Galatasaray,Maccabi.Grupa H:Chelsea,Real,Roma,Wolfsburg.Mi tak wyszło.Chyba najlepsza grupa dla realu.
2
Kur**, zapomniałem,że mógłby zagrać dopiero w styczniu.
0
Powinni przeprowadzić transfer jeszcze jednego obrońcy.
16
Czy mi się zdaje , czy Neymar w końcu zaczął pokazywać taką formę, którą wszyscy od niego oczekiwali ?
9
Ale mnie ten Ronaldo wkurza. I czym on się tak podniecił.Umie tylko strzelać gole z karnych.
6
Skok Stocha odzwierciedla grę Barcelony.
4
Oby nie było tak,że dzisiaj gruby pojazd po realu , a jutro wielka smuta bo Barcelona znów nie wykorzystuje szansy.Z tym też trzeba się liczyć.
3
To są jakieś jaja.Prowadzić 4-1,żeby remisować 4-4.