0

Sto lat!!!

0

Visca el Barça!!!
200 lat!!!

0

Visca el Barça !!!

0

Gomez???

0

Brawo Andrès !!!

0

Brawo!!!

0

Super!!!

0

Cuenca wróć!!!

0

Wątpię

0

Dobry mecz

0

Sorry ,Tello

0

Teolog zostań!!!

0

Brawo !!!

0

Brawo ! ! !

0

Powinien być jeszcze :

Casillas

C.Ronaldo

Leo Messi

0

Te co są teraz są najładniejszych

0

1.Messi
2.Ronaldo
3.Falcao

0

Szybko wracaj do zdrowia

0

Zostań Pinto ! ! !

0

Bojan jest dobry

0

Ta , jasne

0

Ja bym chciał:

1.Messi/Ronaldo
2.Fabregás
3.Modrić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?