0

@donleo12 wstawaj ,zesrałeś się

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

@Catalanian1991 po co to piszesz ,to już było dementowane ,mógłby zagrac nawet za 1 Euro

2

@kaczorra86 to nie czytaj, to nie jest strona poprawnej polszczyzny VEB

0

@Persyfl chyba wiesz co to podatek ,a co otwarty fundusz emerytalny z własnym subkontem, jutro z banku ci zabierze pieniądze i też powiesz że na tej samej zasadzie

0

@jamesbond6 Brawo ,w końcu ktoś napisał prawdę ,wydoił Barcę do granic możliwości, dzięki Messiemu mamy takie długi, bo przecież to jemu kupowano te wszystkie niewypały żeby on był szczęśliwy ,przecież zawsze powtarzał że chce mieć konkurencyjny zespół , kasa się skończyła i miłość się skończyła jak w życiu

0

@Persyfl nie była moja na ciul mi ją z wypłaty potrącali

0

Komentarz usunięty

2

@Kibel tragedia to twój komentarz , założyłeś już profil na stronie fanów p$$$g

0

@Imonkey masz racje ,kur..wa o tym Messim już nie można czytać ,co on umarł na boisku z wycieńczenia , chciał to odszedł za $$$$$ , taki Błaszczykowski ratuje klub przed upadkiem swoimi pieniedzmi ,a Messi wypioł na nas dupe . Koniec założcie sobie strone fc Messi i codziennie tam ryczcie z bólu ,mam już dosyć tego jęczenia ,nawet jak BARCA będzie 10 w lidze to trzeba ją wspierać ,a chorągiewki i kibice Messiego won na stronę p$$$$g

1

@Criss18Barca pro europejska żart, kasę z OFE oddawaj rudy frajerze :)

1

Komentarz usunięty

1

dla Ciebie może nic ,od razu kupuj koszulkę p$$$g, zobacz Błaszczykowski ratuje klub który kocha .

3

@Imonkey brawo Ziomeczku , tu płaczą po nim jakby miał 22 lata i całą karierę przed sobą ,to już schyłek jego kariery , a po drugie klub to nie jest Fc Messi tylko FC BARCELONA ,kibicujemy ,wspierajmy i kochamy FC BARCELONE VEB

2

@novy1899 przestań głupoty tu pisać, wolnych zawodników można rejestrować w dowolnym momencie, tylko w lidze mistrzów nie będą mogli grać

1

@Mizander i dobrze co do pięćdziesiątki miał tu człapać

1

@IronSanHybrid oni nigdy nie wygrają ligi mistrzów ,oni w ligue 1 nie mogą wygrać mistrzostwa ,najemnicy

3

@yuby10 przestań pier,,,olić ,dla Ciebie Barca coś znaczy, wolisz żeby klub przestał istnieć tylko żeby jemu zapłacili, przez 4 lata zarobił 400 milionów $$$$$$$$$$$$$ VEB dla prawdzdziwych kibiców

0

@kluskv123 płakał ,ryczał jak bóbr ale wczoraj otarł łzy pieniędzmi z ropy, a dziś tylko uśmiech od ucha do ucha ,pozdrawia kibiców którzy krzyczą puta Barca VEB

2

widzę świeże zdjęcie z szatni Vidal, Arthur Melo, Suarez

2

@Graczdari91 klub jest tak prowadzony że każda gwiazdeczka(np.Moriba) grająca w Barcy myśli że złapała Pana Boga za nogi i przy każdym przedłużeniu kontraktu chcą coraz więcej i więcej ,widząc że gramy bez kibiców ,jest pandemia sponsorzy obniżają swoje wsparcie dla klubu ,ale oni zachowują się jak ludzie którym nie starcza do wypłaty ,nie stać ich pomóc klubowi który zrobił z multimilionerów

2

@slayer tak sam strzelał ,grał i asystował ,zrozum że cały zespół grał na niego, ile razy irytował brakiem podań do Griezmanna na czystą pozycje, a te jego człapanie nawet wtedy gdy graliśmy w 10 to był hit

3

@wacek1986 ma tak samo jak Ty Ziomuś ,dla mnie On już skończył karierę ,liczy się tylko Barca VEB

0

@FilipBalwisz dla mnie już skończył

0

@Qba2113 mówił że jak skończy w Barcelonie będzie chciał grać w MLS lub Newell's Old Boys

0

@Aneurysm trochę ma ,oni spieprzyli całkiem rynek transferowy

3

szczerze to rzygać mi się chce jak Messi chwali ten arabski klubik i jakie ma ambicje,jak się cieszy , kasa kasa kasa ambicje ma zarabiać, a to już przekracza granice dobrego smaku "Chcę pomagać zbudować coś wyjątkowego dla klubu i dla kibiców"

1

@mord nie masz racji ,mądry człowiek myślał o klubie który nie mógł sobie pozwolić płacić takie pieniądze zawodnikowi nawet Messiemu

28

zgniły arabski klub

55

do p$g nie mam nic - nawet szacunku ,życzę im wszystkiego najgorszego VEB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?