11

Rajmund Kaczyński: "Boże, uchroń Polskę przed moimi synami narwańcami"

0

@pride1899 mam na myśli sondaże

1

@Fartlow mniejszy będzie jak powymierają ich wyborcy

20

niesamowite jest to, że pis ma dalej wysokie poparcie po takich inbach. jaki ten naród jest...

0

@mat32 skąd wiesz, że nic nie działam w tym temacie? jęczysz coś zamiast się zapytać

7

Gdybym wiedzial, ze PiS ma jeszcze rzadzic nastepna kadencje to jako mieszkaniec lubuskiego wolalbym, aby Lubuskie znowu stalo sie czescia Niemiec. Glosowalbym "za" w takim referendum.

5

te protesty nic nie dadzą. pisowcy mają tak sprane mózgi, że i tak nic oprócz wiadomości na tvp nie oglądają, już nie mówiąc o czytaniu czegoś

1

@Holsik Getafe bardzo słabe w tym sezonie + przedmieścia Madrytu od 2012 nie wygrały z Realem. cicha nadzieja jest bo Real też słaby ale i tak nastawiam się na zwycięstwo białych

0

@Przemek2323 Cierpioł to w ogóle jakąś nagrode Goebbelsa powinien dostać

2

wydaje mi sie, że Konrad i tak nie dostanie szansy. obym sie mylił

1

@NaFazieHitman szkoda chłopaczka :(

1

@BarcaInfo ego +1000

1

@Barcza223 i own goal

0

3 podstawowych obrońców z kontuzją. to najbardziej boli

3

jak 30 letni, bezproduktywny Pjanić ma pomóc Barcelonie w odbudowie? nie rozumiem tego transferu

8

@The Game 10 jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze

0

@NaFazieHitman no tak przyszedl pis i nie ma biednych rodzin. jak ręką odjął.
to po co robili dzieci skoro nie maja pieniedzy na ich wychowanie?
a my w podatkach im jeszcze dajemy ten socjal. swietnie

0

@NaFazieHitman największy przyrost długu w historii i najniższy poziom inwestycji jako % PKB od 89 roku już nikogo nie obchodzą. ważne, że bombelkom dali XDDDD

1

@tobiasson92 ludzie czasami nie zdają sobie sprawy ile to jest 2 mld złotych.
jeśli zarabiasz 100 tys. zł przez 365 dni w roku, przez 50 lat, to nadal na twoim koncie nie uzbiera się taka kwota.
a tvp wydaje lekką ręką tyle pieniędzy na te propagande

14

obrzydliwa jest ta gra Basków

42

De Jong jak rasowa 9. Nie czekał co się stanie po strzale Messiego, od razu biegł w kierunku bramki w trakcie jego strzału i dobił

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kaamil1910 straty nigdy nie są odpowiedzialne, nawet jak się nie atakuje całą drużyną.

4

piękny to był mecz
nie zapomnę go nigdy

4

@SitvMen chyba na tvp sport bedzie leciała teraz

24

uj z obroną
od dzisiaj wszyscy do ataku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

jak ktos ma zrobic remontade to barca
jak ktos ma przegrac w dogrywce po remontadzie to tez jest to barca XD

7

Trincão tobie już podziękujemy za grę, pora wrócić do ligi portugalskiej

3

jak sie wycisza tego drugiego komentatora?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?