10

@BarcaInfo najprawdopodobniej brak Lautaro i teraz jeszcze brak Wijnalduma - pięknie!

11



Ze świetnej strony wczoraj się pokazał.

0

@tristan87 podasz?

0

@messi564 Pedri. Leo za Griezmannem

10



Pięknie się prezentuje koszulka

1

@masq straszna dysproporcja. Swoją grą Lenglet zdecydowanie zasłużył na podwyżkę. Sama ciężko będzie sprzedać. Poza tym kto by chciał odejść pobierając taka pensję...

1

https://x.com/TotalPulga/status/1304463367608782849

Umtiti zarabia 12 mln
Roberto 10 mln
Lenglet 3

1 z 3 już dawno powinno zostać zamienione

1

@Rokita od trzeciej.

4



Ranking najlepszych piłkarzy w Fifie 21

3

1

@Uukasz_93 korona modna teraz. Nic nie poradzisz.

0

@NemeZis93 jest altrnatywa na innym kanale :p

8

https://x.com/TheEuropeanLad/status/1303034794239025153

Mbappe z pozytywnym testem na koronawirusa.

0



Mecz jeszcze się nie zaczął, a ja już ziewam.

1

@clyde dzięki. Ułatwi mi to życie ;-)

0

@draxidox fajnie, ale ostatni Jego poziom komentowania meczu Polski z Holandią pozostawia wiele do życzenia. Nie wspominając o myleniu nazwiska...

1



FC Barcelona chce Thiago, Koeman chce Wijnalduma. Barça wywarła presję na Koemanie, aby zmienił zdanie: doszło już do kontaktu między Barceloną, a otoczeniem gracza. Pytanie brzmi, kto spełnia wymagania transferowe #fcbayern: Barça czy LFC?

0

@KamilZ już gorszego strzelca nie mogłeś wybrać ;-)

0

@Pilka_jest_okragla jak piżama :-)

8



Rozkład "jazdy" w przyszłym tygodniu

4



Transfer Georginio Wijnaldum nie jest jeszcze zamknięty i może być niespodzianka. Thiago, który z radością myśli o swoim powrocie do Barcelony, może dołączyć do klubu w tym sezonie. Bardzo się podoba zarządowi i miałby cenę niewiele różniącą się od ceny Wijnalduma.

18



Mierzejewski

1

@kaziks nic dziwnego. W końcu ważyły się losy najlepszego piłkarza.

0

@horang pół roku. Potem zjechał do poziomu Ekstraklasy.

5

@l0Messini 8 Ball Pool :-)

3

@Messibestplayerintheworld zgadzam się. Jego mokry sen o grze w wielkim klubie się spełnił, ale czas się pożegnać. Nawet na wejście z ławki się nie nadaje. Podziwiam, bo zapał i chęci do pracy to On ma. Inni się powinien tego nauczyć.

9

@Witam i zagraliśmy. Jeden mecz z Villarrealem :-)

29

Koeman ma nadzieję przywrócić najlepszą wersję Philippe Coutinho i, że będzie na tym samym poziomie, co w Liverpoolu. [@EduPolo] [MD]

1

@lukas10 ja też, ale póki co brak konkretnego zainteresowania. Historia kontuzji jak i ogromna pensja nie ułatwiają sprawy. Szkoda, bo jak większość z Nas myślała że mamy obrońcę na dekadę, a tu dupa. Szaman nie pomógł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?