0

@Hiacynk skąd takie info?

4

https://x.com/Samurvcf2/status/1204867954103529477

Maradona do dzieci: „Jeżeli dalej będziecie wołać „Diego, Diego”, spadam stąd. Jestem tutaj i szanuję Was, więc Wy szanujcie mnie ”. A jego asystent uspokaja dzieci, by nie krzyczały.

W dupi* Mu się poprzewracało i to już dawno, ale żeby do dzieciaków tak się zachować? Dla których pewnie jest idolem? Sława, alk i dragi z mózgu zrobiły Mu sieczke.

25



Alves wpadł w odwiedziny

9



Najlepszy skład dekady wg whoscored.com
Brak Busquetsa trochę dziwi.

0

@Hushovt drewno z Niego straszne.

4

Rakitic postanowił nie opuszczać Barcelony podczas okienka zimowego. Rakitic pozostanie w klubie przynajmniej do końca sezonu. [Marca]

23



Pięknie to poklepali, a wykończenie Suareza przepiękne :-)

0

@Hiacynk A ja czuję, że będzie znów Borussia.

0

1



Ilość strzelonych bramek robi wrażenie, ale tylko jedno czyste konto...

2

@robsesh powinien zostać i rozwijać się razem z Araujo. Todibo wielki chłop a sprint ma fenomenalny. Rzeczywiście jak Varane.

1

@AmigoBlancos z takim pytaniem to raczej do kadr się udaj. Wątpię, żeby bank miał coś z tym wspólnego.

0

@Baran1395 sprawdź na sport365

16



Antonella zła :D

7



ZEZO i derby Manchesteru

2



Fani United po wczorajszej wygranej nad City :p

6

https://x.com/FCBW_A7/status/1203568880561610752

Oceny wg Sofa Score.
Nie wiem czy Lenglet był gorszy od Firpo...

11

@VenoM myślę, że dużą większą stratą będzie dla nich brak Hazarda niż u nas Dembele. Ale szkoda. Dla widowiska lepiej żeby zagrał.

32

@TR3YWAY widzieliśmy. Uznanie dla najlepszego.

14

8



i do wszystkich cyników i hejterów, rzucajcie w niego cegłami... zbierze je i zbuduje większe pomniki swojej spuścizny, która przyćmiewa każdego gracza, który kiedykolwiek grał.

0

@Lordzi oczywiście Peaky

2

Lautaro już druga bramka. Chłopak rośnie z meczu na mecz. Uważam, że Barca powinna Go upolować w przyszłe lato.

11



ZEZO

0

@Gaucho tego modelu nie mam. Posiadam Samsung Galaxy Watch i mogę go śmiało polecić. Świetny zegarek. Na ręce również prezentuje się świetnie.

0

@MikusBarca udostępnij link z IG

6

Złoty chłopak! A to dopiero jego początki w Barcelonie. Jeszcze dam nam wiele radości.

2

@Misugi14 gdzie to nie wiem, ale z chęcią zobaczył bym Go w lidze hiszpańskiej.

2

@daniel32778 bardzo dobry mecz Sama. Powinien Pique na ławce posadzić mimo, że to nie Jego pozycja.

9

Marc-André ter Stegen ma problem ze ścięgnem prawego kolana i problem ten trwa od półtora roku. Co 15 dni poddaje się leczeniu w celu prawidłowego wzrostu tkanek ścięgien. Nie jest jedynym graczem w zespole z tym problemem. [@XaviCampos, CatRadio]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?