Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Semper ma kontuzję po ostatnim meczu w PK.
0
Koledze chodzi o to czy Alba zostanie powołany na mecze reprezentacji.
0
MALCOM!!
11
Wykluczy.
1
Bo Barca to więcej niż klub.
0
Nikt za Tobą nie tęskni. Jeszcze kilku mógłbyś zabrać do siebie np. Denisa.
1
Niech już stąd odejdzie i to w zimie.
2
Zrobił bym identycznie na jego miejscu. Żal chłopaka, że tak się "wtopił".
0
Tak myślę, że to fake.
8
Cieszy dobre wejście w mecz Dembele. Pokazał, że potrafi mieć głowę na karku. No i bez żadnej straty.
0
Tak. Od 12 do 16.
2
Ernesto ma jakieś dziwne oczy i uśmiech. Przypadek? :-)
12
Na pewno coś strzeli i bramkę zadedykuje swojemu nowonarodzonemu dziecku :-)
77
I pyk znowu mamy Roberto na PO. Szkoda strzępić ryja.
0
O jakim chejcie kolega ma na myśli?
27
Nic o tym, że Ramosowi prąd (znowu) odcięło? Parasol ochronny w Madryckich gazetach.
0
Był irytujący i to strasznie! Jak dziecko we mgle.
0
U nich chyba gorzej niż u nas także wiesz.
1
Sam by grał bo młodzików też odstawia.
0
Będzie na eleven jak i canal+ sport.
0
I Ty masz w nicku "BarcaFan"?!? Żałosne.
1
Velverde odejdzie pierwszy po sezonie.
1
Oby tak nie było jak napisałeś. Zasługuje na to.
1
Czyli zaważyła na tym średnia europejska.
0
W drugiej połowie.
1
Jeśli dostanie zielone światło od lekarzy to pewnie w niedzielę ale wątpię, że od pierwszej minuty.
0
sport365.live
0
Brzydula
14
Jedziesz z nimi Paco.
1
sport.tvp.pl