0

Semper ma kontuzję po ostatnim meczu w PK.

0

Koledze chodzi o to czy Alba zostanie powołany na mecze reprezentacji.

0

MALCOM!!

11

Wykluczy.

1

Bo Barca to więcej niż klub.

0

Nikt za Tobą nie tęskni. Jeszcze kilku mógłbyś zabrać do siebie np. Denisa.

1

Niech już stąd odejdzie i to w zimie.

2

Zrobił bym identycznie na jego miejscu. Żal chłopaka, że tak się "wtopił".

0

Tak myślę, że to fake.

8

Cieszy dobre wejście w mecz Dembele. Pokazał, że potrafi mieć głowę na karku. No i bez żadnej straty.

0

Tak. Od 12 do 16.

2

Ernesto ma jakieś dziwne oczy i uśmiech. Przypadek? :-)

12

Na pewno coś strzeli i bramkę zadedykuje swojemu nowonarodzonemu dziecku :-)

77

I pyk znowu mamy Roberto na PO. Szkoda strzępić ryja.

0

O jakim chejcie kolega ma na myśli?

27

Nic o tym, że Ramosowi prąd (znowu) odcięło? Parasol ochronny w Madryckich gazetach.

0

Był irytujący i to strasznie! Jak dziecko we mgle.

0

U nich chyba gorzej niż u nas także wiesz.

1

Sam by grał bo młodzików też odstawia.

0

Będzie na eleven jak i canal+ sport.

0

I Ty masz w nicku "BarcaFan"?!? Żałosne.

1

Velverde odejdzie pierwszy po sezonie.

1

Oby tak nie było jak napisałeś. Zasługuje na to.

1

Czyli zaważyła na tym średnia europejska.

0

W drugiej połowie.

1

Jeśli dostanie zielone światło od lekarzy to pewnie w niedzielę ale wątpię, że od pierwszej minuty.

0

sport365.live

0

Brzydula

14

Jedziesz z nimi Paco.

1

sport.tvp.pl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?