Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AmigoBlancos jakbym widział Xaviego, Inieste i Busiego bawiących się niejednokrotnie z Realem ;-)
0
@MatBac1991 no nie zacznie i gwizdy wg mnie się pojawią w Jego stronę tym bardziej jeśli miałoby to zablokować brak transfer Bernardo.
0
@LambiPL już zapomniałeś jak gwizdali na Dembele? Zmieniło to tylko Jego lepsza gra i po części prośba Xaviego.
4
@Lionel_Messi10 jestem za :-) należy Mu się ukoronowanie.
2
@Cwaniak4 pewnie tak samo żałuje odejścia z Barçy jak Moriba.
3
@Lionel_Messi10 topowe źródło. Wszystko będzie zależeć od decyzji Leo. Wydaję mi się, że może chcieć wrócić.
7
@Pawel13sz oby ta madrycka menda nie pojawiła się w Barcelonie.
3
Ta biała sztos wg mnie
0
@Firestone a jak wypadnie np Pedri to kto będzie rozgrywał w środku?
Uważam, że Bernardo to będzie strzał w 10.
3
@arcziFCB nie wiem jak inni, ale ja tęsknię za 2019 rokiem i wcześniej.
8
https://x.com/Ziad_EJ/status/1553691969037254656
Alba juz wymiotuje xd
2
@DejMian111 mecz charytatywny
1
@FCB_dimiC wiadomo, że nie ta para kaloszy, ale i tu Francuz i tu Brazylijczyk
9
Kto wie... zapowiadają się mega!
1
Ale Balde ma odejście!
0
@DarthVader69 wyciągam wnioski z tego co widzę i mam rację.
0
@DarthVader69 za super grę.
0
@burixgm
1
@Arczinho7 mimo wszystko bym to zrobił.
1
Z boiska wyjebał bym już Pique z Roberto!
4
Nie poznaje Dembele!
0
@zenoowity to co mówi Laporta to podziel przez dwa.
0
@Pilka_jest_okragla On chce, zarząd nie chce. Jestem z zarządem.
0
@Barca1166 na tt pełno.
0
Mimo wszystko powodzenia.
0
@ikar34 miała być, ale nie będzie. Streamy.
0
@Cule1234 padł bym z radości jeśli ten transfer doszedłby do skutku :-))
0
@mateusz1989VeB przeszedł w ogóle te badania? Bo póki co cisza na ten temat
0
https://x.com/Tanziloic/status/1552977019985600513
Zdanie dziennikarzy podzielone :-)
5
Fajnie się bawią :-)