2

@AmigoBlancos jakbym widział Xaviego, Inieste i Busiego bawiących się niejednokrotnie z Realem ;-)

0

@MatBac1991 no nie zacznie i gwizdy wg mnie się pojawią w Jego stronę tym bardziej jeśli miałoby to zablokować brak transfer Bernardo.

0

@LambiPL już zapomniałeś jak gwizdali na Dembele? Zmieniło to tylko Jego lepsza gra i po części prośba Xaviego.

4

@Lionel_Messi10 jestem za :-) należy Mu się ukoronowanie.

2

@Cwaniak4 pewnie tak samo żałuje odejścia z Barçy jak Moriba.

3

@Lionel_Messi10 topowe źródło. Wszystko będzie zależeć od decyzji Leo. Wydaję mi się, że może chcieć wrócić.

7

@Pawel13sz oby ta madrycka menda nie pojawiła się w Barcelonie.

3



Ta biała sztos wg mnie

0

@Firestone a jak wypadnie np Pedri to kto będzie rozgrywał w środku?
Uważam, że Bernardo to będzie strzał w 10.

3

@arcziFCB nie wiem jak inni, ale ja tęsknię za 2019 rokiem i wcześniej.

8

2

@DejMian111 mecz charytatywny

1

@FCB_dimiC wiadomo, że nie ta para kaloszy, ale i tu Francuz i tu Brazylijczyk

9



Kto wie... zapowiadają się mega!

1

Ale Balde ma odejście!

0

@DarthVader69 wyciągam wnioski z tego co widzę i mam rację.

0

@DarthVader69 za super grę.

0

1

@Arczinho7 mimo wszystko bym to zrobił.

1

Z boiska wyjebał bym już Pique z Roberto!

4

Nie poznaje Dembele!

0

@zenoowity to co mówi Laporta to podziel przez dwa.

0

@Pilka_jest_okragla On chce, zarząd nie chce. Jestem z zarządem.

0

@Barca1166 na tt pełno.

0

Mimo wszystko powodzenia.

0

@ikar34 miała być, ale nie będzie. Streamy.

0

@Cule1234 padł bym z radości jeśli ten transfer doszedłby do skutku :-))

0

@mateusz1989VeB przeszedł w ogóle te badania? Bo póki co cisza na ten temat

0

https://x.com/Tanziloic/status/1552977019985600513

Zdanie dziennikarzy podzielone :-)

5



Fajnie się bawią :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?