Fabik87
Dołączył/a: styczeń 2018
6 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartas97 wiadomo. Nasserek rządzi.
0
Duplantis 6.16m skok o tyczce. Kolejny Jego rekord. Pobija sam siebie.
1
@Mixtape UEFA powinna zostać zaorana. Oby SL powstała.
1
@Mixtape zaczną kiedyś sprzedawać piłkarzy?
7
Okrągły jak te bułki :-)
0
@tomek8756 ja dostałem kilka razy SMS, żebym zapłacił fakturę za prąd u dostawcy z którym nie mam podpisanej umowy. Trzeba uważać, bo można łatwo się naciąć.
0
@Kondziubarca mnie ona męczy już prawie jak saga z Neymarem.
1
@Bruttal obejrzyj odcinek Historii Realnej z gen. Tomaszem Drewniakiem. Polecam.
1
@masq u mnie duży stres objawia się niestety zawsze brakiem apetytu i chudnięciem.
0
@AmigoBlancos dużo na słońcu siedziałeś?
4
@Kgorecki2500 jakoś nie wierzę w sondaże robione dla TVP i TVN.
0
Komentarz usunięty
2
@Peszko07 no i ekstra.
1
@DonAndrzejos szach i mat. Brawo!
2
@Messibestplayerintheworld ja tam głęboko wierzę w ten transfer. Jeśli opylą Frenkiego to uważam, że pójdą na całość po Niego.
0
Gdzie podpisać?? Tylko On! Żadne Gaye, Marcosy itp.
0
@Cule1234 ja osobiście nie. Suarez to już nie ten Suarez niestety.
10
@DaPidejpi oby do tego nie doszło, bo zmierzamy w bardzo niebezpieczny kierunek. Tęsknię za rokiem 2019 i wcześniej.
0
@Patrykl145 bodajże tyle samo kosztowała w zeszłym roku.
1
@Klaudiaa8 tym samym sami sobie strzelą w kolano, bo trzymanie piłkarza, który oficjalnie poinformował, że chce odejść jest totalnie bez sensu plus to, że będzie kwas w zespole.
31
Umtiti jest większym rakiem od Dembele! Gość nie gra, jest fatalny, kolano rozwalone, ale oczekuje klubu, który gra w europejskich pucharach. Doi Barçe jak tylko może.
2
@Gaz o podwyżce podejrzewam, że może zapomnieć. Albo zaakceptuje to co leży na stole albo nara. Barça jest w uprzywilejowanej sytuacji w tym momencie.
Jak się ma dzbana agenta i jest się nim samym to tak potem jest, że kluby pokazują im środkowy palec.
4
@Emhyr dokładnie. Przy ew. przedłużeniu Dembele plus Angel na rok/dwa. Spoko opcja się wydaję.
5
@Emhyr poza tym Juve w tym momencie to szambo i muł.
0
@Medium przedłuży 01.07. Jeśli Go sprzedadzą będą musieli Mu wypłacić 120 mln.
0
@Messibestplayerintheworld nie pozbędziemy się tego drewan tak jak Juve nie może się pozbyć Arthura. Dzięki Barto.
5
@Sulimo bez gówna mucha byłaby nikim.
1
@trolownik jeszcze nie, ale takim obiektywizmem dziennikarskim daleko nie zajedzie. A dzisiaj się pogrąża na całego.
8
Stanowski jak szybko wleciał na szczyt tak szybko się z niego spierd*oli. Dziennikarskie shit.
0
@patrykzmc2000 Helenka bardzo rzetelna jest i bd poinformowana.