0

@bartas97 wiadomo. Nasserek rządzi.

0

Duplantis 6.16m skok o tyczce. Kolejny Jego rekord. Pobija sam siebie.

1

@Mixtape UEFA powinna zostać zaorana. Oby SL powstała.

1

@Mixtape zaczną kiedyś sprzedawać piłkarzy?

7



Okrągły jak te bułki :-)

0

@tomek8756 ja dostałem kilka razy SMS, żebym zapłacił fakturę za prąd u dostawcy z którym nie mam podpisanej umowy. Trzeba uważać, bo można łatwo się naciąć.

0

@Kondziubarca mnie ona męczy już prawie jak saga z Neymarem.

1

@Bruttal obejrzyj odcinek Historii Realnej z gen. Tomaszem Drewniakiem. Polecam.

1

@masq u mnie duży stres objawia się niestety zawsze brakiem apetytu i chudnięciem.

0

@AmigoBlancos dużo na słońcu siedziałeś?

4

@Kgorecki2500 jakoś nie wierzę w sondaże robione dla TVP i TVN.

0

Komentarz usunięty

2

@Peszko07 no i ekstra.

1

@DonAndrzejos szach i mat. Brawo!

2

@Messibestplayerintheworld ja tam głęboko wierzę w ten transfer. Jeśli opylą Frenkiego to uważam, że pójdą na całość po Niego.

0

Gdzie podpisać?? Tylko On! Żadne Gaye, Marcosy itp.

0

@Cule1234 ja osobiście nie. Suarez to już nie ten Suarez niestety.

10

@DaPidejpi oby do tego nie doszło, bo zmierzamy w bardzo niebezpieczny kierunek. Tęsknię za rokiem 2019 i wcześniej.

0

@Patrykl145 bodajże tyle samo kosztowała w zeszłym roku.

1

@Klaudiaa8 tym samym sami sobie strzelą w kolano, bo trzymanie piłkarza, który oficjalnie poinformował, że chce odejść jest totalnie bez sensu plus to, że będzie kwas w zespole.

31

Umtiti jest większym rakiem od Dembele! Gość nie gra, jest fatalny, kolano rozwalone, ale oczekuje klubu, który gra w europejskich pucharach. Doi Barçe jak tylko może.

2

@Gaz o podwyżce podejrzewam, że może zapomnieć. Albo zaakceptuje to co leży na stole albo nara. Barça jest w uprzywilejowanej sytuacji w tym momencie.
Jak się ma dzbana agenta i jest się nim samym to tak potem jest, że kluby pokazują im środkowy palec.

4

@Emhyr dokładnie. Przy ew. przedłużeniu Dembele plus Angel na rok/dwa. Spoko opcja się wydaję.

5

@Emhyr poza tym Juve w tym momencie to szambo i muł.

0

@Medium przedłuży 01.07. Jeśli Go sprzedadzą będą musieli Mu wypłacić 120 mln.

0

@Messibestplayerintheworld nie pozbędziemy się tego drewan tak jak Juve nie może się pozbyć Arthura. Dzięki Barto.

5

@Sulimo bez gówna mucha byłaby nikim.

1

@trolownik jeszcze nie, ale takim obiektywizmem dziennikarskim daleko nie zajedzie. A dzisiaj się pogrąża na całego.

8

Stanowski jak szybko wleciał na szczyt tak szybko się z niego spierd*oli. Dziennikarskie shit.

0

@patrykzmc2000 Helenka bardzo rzetelna jest i bd poinformowana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?