0

O ile się nie mylę to Messi strzelił bramkę na Allianz Arena w towarzyskim meczu z Bayernem w presezonie 2007/2008. Ale nie w LM.

0

I niech jeszcze ktoś powie że Messi jest skromny...

0

Najpiękniejsza bramka meczu była od Pato, potem Villi.

0

mmwodzionka

Dzieciakiem ? już w 2005 roku grał przyzwoicie np: z Chelsea Londyn.

0

W sezonie 2007/2008 to Cristiano Ronaldo całkowicie zdominował Messiego i raczej nikt nie zaprzeczy.

0

Chciałbym żeby strzelił dzisiaj bramkę dla Reprezentacji Brazylii , bo ostatnią strzelił z Ekwadorem w 2007 roku, trochę przypadkową ale zaskoczył bramkarza. Już na Mundialu 2010 w RPA powinien grać, z Borriello tworzył piękny duet w sezonie 2009/2010.

0

Ciekawe czy znokautuje Guardiole, chce to widziec.

0

To jest już chore, jak Ronaldinho był w Barcelonie to był kopany, faulowany, przewracany, nie symulował tylko wstawał od razu i biegł za piłką. A czemu Cristiano Ronaldo nie jest tak chroniony ? Jest równie dobry co Messi, CR się glebnie w polu karnym to wielkie pretensje bo nie jest pupiliem mediów i UEFY , a jak Messi to od razu karny...

0

To pokazuje wielkość Realu Madryt. Możemy kibicować Barcelonie czy Realowi ale nie popadajmy w skrajności, po co się tak wyzywacie jak i tak wam to nic nie da, a poza tym zostawmy kłótnie Hiszpanom.

0

Deco to już legenda w piłce nożnej, gdzie nie grał strzelał bramki, miał trofea. Chyba nikt nie zaprzeczy że Iniesta zastąpił Deco po jego odejściu. Mam sentyment do Deco i Ronaldinho.

0

Xavi ma rację że Barca nie potrafi grać brzydko. Nawet w sezonie 2007/2008 który był słabszy to i tak grali pięknie.

0

Szkoda że odszedł Ronaldinho z Barcy, byłem zły na Guardiole... no ale Messi Go zastąpił. Ale brakuje tego co prezentował, rzuty wolne, dynamiczne akcje, przewrotki. Jednym słowem grająca legenda.

0

Piękna bramka, kibice Barcy Cię nie zapomną.

0

constantine16

Dlaczego żle im życzysz? Nie rozumiem tych wszystkich nienawiści pomiędzy kibicami typu Barca-Real czy Arsenal-Chelsea. Interesujmy się piłką nożną a nie kłótniami, bo po co z tego wynika tylko nienawiść i bezsens z tego wychodzi.

0

Ma rację, i obawiam się trochę nadchodzącego sezonu. Real będzie miał większą szanse na zdobycie La Ligi i Ligi Mistrzów z tak dobrym trenerem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?