Ja nie wiem skąd wy te brednie bierzecie... Wymyślają sobie coś gazety typu Polskiego Faktu i wy w to wierzycie. Za rok może do was dojdzie ale to nic pewnego bo jak sam Wenger mówi nigdy by nie załatwiał transferu na rok przed czasem... Fabregas mam nadzieję że zostanie. A Barcę jako klub to lubię tyle że zaczyna mnie denerwowac to że nie wyszkalają graczy( a macie kogo wyszkalac bo młodsi gracze u was są niczego sobie) Tylko kupują gotowce jak Real...Dziekuje za uwage
Od razu mówię że jestem Fanem Arsenalu. Lubie jednak Barce i w Hiszpani kibicuję Barcy od Zawsze. Co do tematu: Nie denerwujcie mnie ludzie że zrobił to pod publikę bo nie takie się rzeczy robi pod publikę tylko coś w stylu Ronaldinho jak u was kiedyś grał. Fabregas był Przyjacielem Daniela z Ekipy hiszpani U-21 więc oddał mu w ten sposób hołd. Tak Samo drudzy inteligenci nie denerwujcie mnie że zrobił tak bo jest wychowankiem Barcy...Kiedy którys z graczy zrobił taki gest? Żaden. Dobrze się zachowali wszyscy wspólnie dla Puerty lecz pojedyńczo nikt się tak nie zachował a Fabregas to taki K*** wasz wychowanek że jego 1 klubem było Mataro... doszedł później Fabregas do Barcy i nie znaleźliście dla niego miejsca w składzie bo powiedzieliście mu że nie ma talentu to zgłosił się Wenger icOddaliście go bez niczego. Więc przestańcie mi tu Pie****ic że my go wam ukradliście bo to zbędne... Dzieki za uwage
Od razu mówię że jestem Fanem Arsenalu. Lubie jednak Barce i w Hiszpani kibicuję Barcy od Zawsze. Co do tematu: Nie denerwujcie mnie ludzie że zrobił to pod publikę bo nie takie się rzeczy robi pod publikę tylko coś w stylu Ronaldinho jak u was kiedyś grał. Fabregas był Przyjacielem Daniela z Ekipy hiszpani U-21 więc oddał mu w ten sposób hołd. Tak Samo drudzy inteligenci nie denerwujcie mnie że zrobił tak bo jest wychowankiem Barcy...Kiedy którys z graczy zrobił taki gest? Żaden. Dobrze się zachowali wszyscy wspólnie dla Puerty lecz pojedyńczo nikt się tak nie zachował a Fabregas to taki K*** wasz wychowanek że jego 1 klubem było Mataro... doszedł później Fabregas do Barcy i nie znaleźliście dla niego miejsca w składzie bo powiedzieliście mu że nie ma talentu to zgłosił się Wenger icOddaliście go bez niczego. Więc przestańcie mi tu Pie****ic że my go wam ukradliście bo to zbędne... Dzieki za uwage
Ja nie wiem skąd wy te brednie bierzecie... Wymyślają sobie coś gazety typu Polskiego Faktu i wy w to wierzycie. Za rok może do was dojdzie ale to nic pewnego bo jak sam Wenger mówi nigdy by nie załatwiał transferu na rok przed czasem... Fabregas mam nadzieję że zostanie. A Barcę jako klub to lubię tyle że zaczyna mnie denerwowac to że nie wyszkalają graczy( a macie kogo wyszkalac bo młodsi gracze u was są niczego sobie) Tylko kupują gotowce jak Real...Dziekuje za uwage
Komentarze
0
Ja nie wiem skąd wy te brednie bierzecie... Wymyślają sobie coś gazety typu Polskiego Faktu i wy w to wierzycie. Za rok może do was dojdzie ale to nic pewnego bo jak sam Wenger mówi nigdy by nie załatwiał transferu na rok przed czasem... Fabregas mam nadzieję że zostanie. A Barcę jako klub to lubię tyle że zaczyna mnie denerwowac to że nie wyszkalają graczy( a macie kogo wyszkalac bo młodsi gracze u was są niczego sobie) Tylko kupują gotowce jak Real...Dziekuje za uwage
0
Od razu mówię że jestem Fanem Arsenalu. Lubie jednak Barce i w Hiszpani kibicuję Barcy od Zawsze. Co do tematu: Nie denerwujcie mnie ludzie że zrobił to pod publikę bo nie takie się rzeczy robi pod publikę tylko coś w stylu Ronaldinho jak u was kiedyś grał. Fabregas był Przyjacielem Daniela z Ekipy hiszpani U-21 więc oddał mu w ten sposób hołd. Tak Samo drudzy inteligenci nie denerwujcie mnie że zrobił tak bo jest wychowankiem Barcy...Kiedy którys z graczy zrobił taki gest? Żaden. Dobrze się zachowali wszyscy wspólnie dla Puerty lecz pojedyńczo nikt się tak nie zachował a Fabregas to taki K*** wasz wychowanek że jego 1 klubem było Mataro... doszedł później Fabregas do Barcy i nie znaleźliście dla niego miejsca w składzie bo powiedzieliście mu że nie ma talentu to zgłosił się Wenger icOddaliście go bez niczego. Więc przestańcie mi tu Pie****ic że my go wam ukradliście bo to zbędne... Dzieki za uwage
0
Od razu mówię że jestem Fanem Arsenalu. Lubie jednak Barce i w Hiszpani kibicuję Barcy od Zawsze. Co do tematu: Nie denerwujcie mnie ludzie że zrobił to pod publikę bo nie takie się rzeczy robi pod publikę tylko coś w stylu Ronaldinho jak u was kiedyś grał. Fabregas był Przyjacielem Daniela z Ekipy hiszpani U-21 więc oddał mu w ten sposób hołd. Tak Samo drudzy inteligenci nie denerwujcie mnie że zrobił tak bo jest wychowankiem Barcy...Kiedy którys z graczy zrobił taki gest? Żaden. Dobrze się zachowali wszyscy wspólnie dla Puerty lecz pojedyńczo nikt się tak nie zachował a Fabregas to taki K*** wasz wychowanek że jego 1 klubem było Mataro... doszedł później Fabregas do Barcy i nie znaleźliście dla niego miejsca w składzie bo powiedzieliście mu że nie ma talentu to zgłosił się Wenger icOddaliście go bez niczego. Więc przestańcie mi tu Pie****ic że my go wam ukradliście bo to zbędne... Dzieki za uwage
0
Ja nie wiem skąd wy te brednie bierzecie... Wymyślają sobie coś gazety typu Polskiego Faktu i wy w to wierzycie. Za rok może do was dojdzie ale to nic pewnego bo jak sam Wenger mówi nigdy by nie załatwiał transferu na rok przed czasem... Fabregas mam nadzieję że zostanie. A Barcę jako klub to lubię tyle że zaczyna mnie denerwowac to że nie wyszkalają graczy( a macie kogo wyszkalac bo młodsi gracze u was są niczego sobie) Tylko kupują gotowce jak Real...Dziekuje za uwage