27 lipca 2010, 17:20
0
Jak chce to niech zostanie... Na jego miejscu nie ruszałbym się z Barcy
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Jak chce to niech zostanie... Na jego miejscu nie ruszałbym się z Barcy
0
Jak chce to niech zostanie... Na jego miejscu nie ruszałbym się z Barcy