1 września 2017, 17:51
1
Szkoda troche a kupiom kogoś jeszcze
31 sierpnia 2017, 22:48
0
Kiedy konczy sie okienko
31 sierpnia 2017, 19:26
To było by super wzmocnienie ale lepszy dybala
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
Szkoda troche a kupiom kogoś jeszcze
0
Kiedy konczy sie okienko
0
To było by super wzmocnienie ale lepszy dybala
1
Szkoda troche a kupiom kogoś jeszcze
0
To było by super wzmocnienie ale lepszy dybala
0
Kiedy konczy sie okienko