0

i dobrze,jeszcze niech sie alves skontuzjuje,busi, i może coś wygramy;)

0

a kto jest niby napastnkiem skoro nie messi?albo"10"?karim czy james...?

0

a messi?]
15 znaków

0

teraz 4-5 to my mamy w lidze XD

0

podobno lucho traci autorytet w szatni,różne wypowiedzi typu że przyjechaliśmy na SB bez pomysłu,nie wiedzieliśmy jak grać-powiedział jeden graczy z barcy.I ogólnie zawodnicy widza większą szanse w Messim na zwycięstwa niż w metodach lucho.Żródło Kręcidło.

4

a i tak sie okaże potem ze trenerzy nie wiedzą jak ich usatwić a nasz zarzad sprzeda ich za 20 mln...obu;D

1

no to bartra wskakuje do składu żadne piket;)

0

wiem że mou był jaki był,ale trzeba przyznać ze trenerem jest on kozackim,i kto wie czy on by nie wyciągnął najwięcej z tej barcy;)
no ale nie ma szans nawet żeby do nas przyszedł

0

dla mnie w środe jezeli znowu wyjdzie busi na DP,to będzie komedia,ale coś czuje ze kucho postawi na masche,skoro już zdjął busiego w trakcie meczu,to chyba w koncu zauwazył ze to dno

0

sciągnąłeś tą wypowiedź od pana Orłowskiego;D

3

jedyny który oddaje serce na boisku...

2

co ja bym dał żeby tata wrócił,i żeby nikt mu sie nie wpieprzał to prowadzenia drużyny...przypominacie sobie jak taktycznie ogrywal takich trenerów jak Carlo,czy pellegrini?

2

pedro alves 2 największe patałachy w tym klubie w tym kolejnych 2 na truybunach,o to jest "nowa barcelona"
Jeżeli ktoś mysli że coś wygramy w tym roku to jest w dużym błedzie,bo już swoje wygraslimy(puchar kataloni)

1

ostatnia akcja barcelony wiele wyjaśnia...messi sie cofa na 40 metr własnej połowy!potem robi drybling i już jest w polu karnym przeciwnika,czy na prawdę on wszystko musi robić w poczynaniach ofensywnych?

0

no tak,bartre trzeba oszczedać na następny puchar kataloni,a busi zagra bo musi łapac forme...której i tak nie odnajdzie XD,chciałbym żeby zagrał rafinhia,bartra,masche na DP!

0

5-3 chyba,3 gole pedritto XD

0

no co tyy,cris to skrzydłowy grający z kontuzją,on już ma takiego pecha że fifa nie zrobi mu tego;)a może przedłużą głosowanie?tak dla pewnosci;)

1

taak,każdy tak mówił,to samo że barca bez trenera też by wszystko wygrywała...odszedł pep,i nawet z trenerami ostatnio gramy bardzo źle...

0

powrót laporty to nasz priorytet,toć z tymi baranami w zarządzie nic nie wygramy,na razie to wygląda źle,0 pomyslu na prowadzenie klubu...więc albo w tym roku trio messi neymar luis zagrają na swoim najwyższym poziomie to może coś zdobędziemy,jeżeli oni zagrają tylko dobrze,gówno wygramy,niestety taką mamy świetną kadre;)

0

moim zdaniem ta kara dla suraza jest bezsensu dali mu kadre na 10 meczy chyba,a w meczach towarzyskich może grać,więc albo robią coś na poważnie i walcza z głupotą,albo niech nie pajacują,bo na razie to jest wybieranie meczy w których luis może grac a w których nie...

0

nie no...w takim meczu wchodzi xavi,a halillović siedzi na ławie,szkoda

1

kto przepchnie adame,to stawiam browara xd

0

w tym meczu przy życiu trzyma mnie tylko suarez...a no i rafiniha lubie chlopaka;)

0

my mamy pana wrzutke;D

0

Nasza obrona jest genialna...z 2 stoperów został tam alba... alba sam został w tej akcji w obronie,parodia...

3

ten kto pisał że 81 mln baniek wydane w błoto niech sie pokaże;)luis nie ważne gdzie gra,to jest CRACK!

4

roberto umie podawac do przodu;ooo?ta wrzutka cud malina XD

0

montoya...może jest szykowany na lige;)a no tak zapomnialem że on tylko w barcelonie jest po to żeby przychodzić na treningi,i nie ważne czy alves gra dobrze czy źle...

0

a do tego sergi roberto;D

0

wszyscy chcą adame w 1 składzie,i to jest OK,ale co będzie jak źle zagra?(bo to sie może kazdemu zdarzyć?)pewnie czas go sprzedać co nie?xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?