FanOd99
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rybnik
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wszyscy z barcy powolani na ten mecz zostali, a jesus navas nie...
0
henry podobal mi sie w tym meczu, chcialbym zeby w tej koncowce sezonu dostawal wiecej szans. Moim zdaniem jeden z lepszych zawodnikow barcy jezeli chodzi o wychodzenie do akcji.. dobra gra 'na spalonego'... szkoda ze koledzy go rzadko kiedy widzieli
0
czychrynski.. tragedia..
0
czychrynski.. tragedia..
1
Nie rozumiem ludzi takich jak "Nick~~". Jestes Polakiem a mimo to najwazniejszy jest dla Ciebie mecz..? Człowieku zastanow sie nad soba, Tobie sie chyba wartosci poprzestawialy.. Osobiscie tez uwazam ze tragedia popsula caly nastroj prze gd. Chcialbym aby byla minuta ciszy, kazda stacja w kazdym kraju mowi o tym wydarzeniu.. USA, Niemcy, Rosja i wiele innych.
0
messi brawo ;d
0
14_Henry_14
Zalamales mnie... Widac ze jestes 'sezonowcem'....,
to praktycznie dzieki niemu i Laporcie barca od kilku lat jest najlepsza druzyna w europie...
0
Ogladajac wczorajszy mecz bardzo zainponowal mi Tiago ;)
Stylem gry, te jego strzaly troszke przypomina mi Deco.
Mysle ze jak nie bedzie skladu to Pep da mu kilka razy szanse na pokazanie sie w lidze ;)
0
celtic 6;0 xd
0
Nie wiem czemu 3/4 z Was jest przeciwna, dla mnie etoo w naszym zespole juz tylko zawadza
1. Nie godzi sie na kontrakt zaoferowany przez klub
2. Chce miec ogromna pensje
3. W ogole nie okazuje szacunku dla klubu...
Mnie sie podoba ten transfer, ja na niego patrze tak : 45mln - pensja etoo ( watpie ze gralby na 100% po tym wszystkim, chcialby tylko odbebnic sezon) + hleb ktory w ogole nic nie reprezentuje (ogladajac mecze na c+ lub w necie to on ma co drugie podanie albo za mocne albo nie celne)