6 maja 2012, 18:47
0
Kurde meczu znowu niie oglądałam ale jak Barce kocham napewno poszło imm super . Pozdro dla fanów Barcy :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Kurde meczu znowu niie oglądałam ale jak Barce kocham napewno poszło imm super . Pozdro dla fanów Barcy :D
0
Kurde meczu znowu niie oglądałam ale jak Barce kocham napewno poszło imm super . Pozdro dla fanów Barcy :D