Tyle tylko ze on nie byl sam, mial Silve , Mate, Joaquina i np. Banege do pomocy , a w meczach z czolowka kompletnie zawodzil najbardziej wlasnie Silva i on
Lepiej ci było w koszulce Valencii. Szkoda ze odeszłeś, ale kasa klubu nabita. Mam nadzieje ze Soldado godnie cię zastąpi bo talent to nielada. A i szkoda ze zawodziliscie z Silvą z mocniejszymi druzynami w barwach VcF. z tymi slabszymi bylo ok, lecz jesli przychodzilo co do meczow z czolowka to niestety ... lecz graliscie piach
Lepiej ci było w koszulce Valencii. Szkoda ze odeszłeś, ale kasa klubu nabita. Mam nadzieje ze Soldado godnie cię zastąpi bo talent to nielada. A i szkoda ze zawodziliscie z Silvą z mocniejszymi druzynami w barwach VcF. z tymi slabszymi bylo ok, lecz jesli przychodzilo co do meczow z czolowka to niestety ... lecz graliscie piach
Tyle tylko ze on nie byl sam, mial Silve , Mate, Joaquina i np. Banege do pomocy , a w meczach z czolowka kompletnie zawodzil najbardziej wlasnie Silva i on
Komentarze
0
Licze panowie ze dacie wycisk tym frajerom z Vicente Calderon, a w nastepnej kolejce oni przyjada do nas na Mestalla i powtorza wynik ;))
0
Tyle tylko ze on nie byl sam, mial Silve , Mate, Joaquina i np. Banege do pomocy , a w meczach z czolowka kompletnie zawodzil najbardziej wlasnie Silva i on
0
Lepiej ci było w koszulce Valencii. Szkoda ze odeszłeś, ale kasa klubu nabita. Mam nadzieje ze Soldado godnie cię zastąpi bo talent to nielada. A i szkoda ze zawodziliscie z Silvą z mocniejszymi druzynami w barwach VcF. z tymi slabszymi bylo ok, lecz jesli przychodzilo co do meczow z czolowka to niestety ... lecz graliscie piach
0
Licze panowie ze dacie wycisk tym frajerom z Vicente Calderon, a w nastepnej kolejce oni przyjada do nas na Mestalla i powtorza wynik ;))
0
Lepiej ci było w koszulce Valencii. Szkoda ze odeszłeś, ale kasa klubu nabita. Mam nadzieje ze Soldado godnie cię zastąpi bo talent to nielada. A i szkoda ze zawodziliscie z Silvą z mocniejszymi druzynami w barwach VcF. z tymi slabszymi bylo ok, lecz jesli przychodzilo co do meczow z czolowka to niestety ... lecz graliscie piach
0
Tyle tylko ze on nie byl sam, mial Silve , Mate, Joaquina i np. Banege do pomocy , a w meczach z czolowka kompletnie zawodzil najbardziej wlasnie Silva i on