5

Dobrze robią, bo te szmaty z ich herbem to nadają się tylko do spalenia.

2

Ludzie, nie bójcie się. Flick to taktyczny geniusz i on wie najlepiej, co chce i co jest mu potrzebne. Może się wydawać, że przepłacamy, ale to piłkarz perfekcyjny pod nasz styl gry. I jeszcze dosyć młody, więc płacimy też za jego potencjał.

2

Ale i tak Cristiano jest lepszy, bo ma więcej bramek.

1

Tego odstępnego nie powinno w ogóle być.

1

@martusiaaaa To Ty masz wcześnie, u mnie dopiero 3 lipca.

6

Źródło: Stary, uwierz mi, że...

13

Nieźle, może jeszcze sami zaraz złożą ofertę za Alvareza, żebyśmy tylko my go nie mieli.

1

@Bykunn Chyba była u szamana, nikt inny tak nie obstawił xD

1

@dzefrej234 Może Pepe się załapie na trenera :)

6

Niech łysy walnie jeszcze więcej meczów, bo piłkarze aż narzekają na brak gry.

0

Wszystko dobrze, tylko my potrzebujemy wzmocnienia obrony na już.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Bocheno1 Nie chcę się narzucać, ale wydaje mi się, że o kimś zapomniałeś:)

1

@Gacu95 Dobrze, obudzę się, jak przyjdzie obrońca, który z miejsca nas wzmocni.

1

To zostaniemy z Cancelo i Balde xD Deco ty tam żyjesz?

5

No i pięknie go Gavi podusmował. Złoty chłopak.

1

Niezłą dwubiegunowość ten gość ma.

0

@Bernard777 I młodszy. Ale Bastoni jest za to dużo mądrzejszy na boisku, a to jest u nas kluczowe.

1

Ciekawa opcja, on ma zarówno dużo plusów, jak i minusów. No zobaczymy.

0

@BARCELONISTAnr1 I wymądrzanie się, że wie się lepiej od zarządu i Flicka ;)

4

Co za niesprawiedliwość, wina Negreiry.

2

@MessiForeverTheBest Wiesz, trzeba brać pod uwagę jego poziom IQ :D

0

Jeszcze Enzo Fernandez w planach, ale ja bym kupił kogoś jeszcze, poziom ego w szatni musi się zgadzać.

0

No i bardzo dobrze, parę groszy się przyda.

4

To jego wina, że tak Pique o nim mówi.

1

@Faro Kolejny pajac do kolekcji u nich.

1

@Kgorecki2500 Może w końcu zainteresują się soccerem.

5

Mam nadzieję że jak przyjedzie na CN to dostanie w dupę ;) Zobaczy, czy na pewno to był taki dobry wybór.

0

@majkiii Ok, rozumiem podejście, ja też nie jestem histerykiem w tej kwestii i czasem parsknę, jak widzę komentarze że real nas zniszczy itp. itd. Ale Deco jasno się wyraził, że obrońcę zostawia na później, a teraz skupia się na Alvarezie. Dlaczego? Przecież istnieje duże ryzyko, że zostaniemy z ręką w nocniku.

1

@Faro Ta, jak zwykle się skończy na wprowadzaniu młodych, ale w sumie to nie jest tak złe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?