FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dobrze robią, bo te szmaty z ich herbem to nadają się tylko do spalenia.
2
Ludzie, nie bójcie się. Flick to taktyczny geniusz i on wie najlepiej, co chce i co jest mu potrzebne. Może się wydawać, że przepłacamy, ale to piłkarz perfekcyjny pod nasz styl gry. I jeszcze dosyć młody, więc płacimy też za jego potencjał.
2
Ale i tak Cristiano jest lepszy, bo ma więcej bramek.
1
Tego odstępnego nie powinno w ogóle być.
1
@martusiaaaa To Ty masz wcześnie, u mnie dopiero 3 lipca.
6
Źródło: Stary, uwierz mi, że...
13
Nieźle, może jeszcze sami zaraz złożą ofertę za Alvareza, żebyśmy tylko my go nie mieli.
1
@Bykunn Chyba była u szamana, nikt inny tak nie obstawił xD
1
@dzefrej234 Może Pepe się załapie na trenera :)
6
Niech łysy walnie jeszcze więcej meczów, bo piłkarze aż narzekają na brak gry.
0
Wszystko dobrze, tylko my potrzebujemy wzmocnienia obrony na już.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Bocheno1 Nie chcę się narzucać, ale wydaje mi się, że o kimś zapomniałeś:)
1
@Gacu95 Dobrze, obudzę się, jak przyjdzie obrońca, który z miejsca nas wzmocni.
1
To zostaniemy z Cancelo i Balde xD Deco ty tam żyjesz?
5
No i pięknie go Gavi podusmował. Złoty chłopak.
1
Niezłą dwubiegunowość ten gość ma.
0
@Bernard777 I młodszy. Ale Bastoni jest za to dużo mądrzejszy na boisku, a to jest u nas kluczowe.
1
Ciekawa opcja, on ma zarówno dużo plusów, jak i minusów. No zobaczymy.
0
@BARCELONISTAnr1 I wymądrzanie się, że wie się lepiej od zarządu i Flicka ;)
4
Co za niesprawiedliwość, wina Negreiry.
2
@MessiForeverTheBest Wiesz, trzeba brać pod uwagę jego poziom IQ :D
0
Jeszcze Enzo Fernandez w planach, ale ja bym kupił kogoś jeszcze, poziom ego w szatni musi się zgadzać.
0
No i bardzo dobrze, parę groszy się przyda.
4
To jego wina, że tak Pique o nim mówi.
1
@Faro Kolejny pajac do kolekcji u nich.
1
@Kgorecki2500 Może w końcu zainteresują się soccerem.
5
Mam nadzieję że jak przyjedzie na CN to dostanie w dupę ;) Zobaczy, czy na pewno to był taki dobry wybór.
0
@majkiii Ok, rozumiem podejście, ja też nie jestem histerykiem w tej kwestii i czasem parsknę, jak widzę komentarze że real nas zniszczy itp. itd. Ale Deco jasno się wyraził, że obrońcę zostawia na później, a teraz skupia się na Alvarezie. Dlaczego? Przecież istnieje duże ryzyko, że zostaniemy z ręką w nocniku.
1
@Faro Ta, jak zwykle się skończy na wprowadzaniu młodych, ale w sumie to nie jest tak złe.