0

coś pięknego. VeB

0

nienienie ;d to raczej Messi im przyniesie hattricka a nie one mu :D

0

Dokładnie, nie strzela tyle co wcześniej ale i tak jego klasę możemy zobaczyć w meczach na szczycie, do tych ważnych bramek dodał bym jeszcze tą:

0

aż się wzruszyłem. Panie autorze gdyby Pan tu teraz był to wypił bym z Panem kielicha....

0

Inkk, aż wstawię twoją wypowiedź na demoty. Dobrze gada, polać mu!

0

To nie jest kolejny rozpieszczony piłkarz typu ronaldo, neymar czy balotelli... to jest wspaniały człowiek i piłkarz i to głownie to stawia go ponad innych i jeżeli się nie zmieni, a w to wierzę, że zawsze taki zostanie to zawsze będzie najlepszy, a mi aż zawsze oczy czerwienieją jak czytam jego wypowiedzi i podziwiam go, że tak wspaniały piłkarz nie zmienił się pod wpływem pieniędzy i sławy, został tą osobą którą był zawsze. Leo jesteś wielki ! Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania na całe życie i nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym zostać w przyszłości takim człowiekiem jak Ty.

0

Szczery10, brak słów... wypier*ala* stąd nie jesteś godny nawet kibicować Barcelonie .

0

Czy może ktoś wie czy chodź jeden z tych kanałów jest dostępny na platformie N?

0

Gdyby został zmiennikiem Daniego i załapał filozofie Barcelony możliwe, ze byłby fantastycznym i skutecznym zawodnikiem nie do zatrzymania, ale to tylko moje wlłsne spekulacje.

0

Co sezonowcy, łatwo jest kibicować klubowi który ciągle wygrywa. a jak przyjdą Cięższe dni to tylko widzę narzekanie i juz dramat, że Barcelona jest słaba. Oszczędźcie...

0

to nie jest piłkarz. to jest egoista. Prawdziwego piłkarza nie cechują tylko umiejętności ale tez charakter i kultura; wola walki, skromność, pracowitość. Jego charakter i wychowanie są tego paradoksem . Nie powiem, że nie posiada umiejętności, ale brak mu pokory. Moim zdaniem nie pasuje do Barcelony, bo Barcelona to więcej niż klub, to rodzina...

0

Już nie mogę patrzeć na ten ryj, rzygam nim....

0

a dokładnie Puma PowerCat v1.10

0

to są nowiutkie Puma PowerCat ;)

0

to jest maszyna a nie człowiek :) najlepszy piłkarz w Historii globu.

0

nelson25

a pomyśl jaka afera i śmiech by był, gdyby to się wydało?:D

0

piękny gest ; )

0

Hiszpania dominuje pod każdym względem . :)

0

Warunki fizyczne to ona ma .

0

Lubię piłkarzy którzy poświęcili całe swoje życie jednemu klubowi. m.in jest to Iker oraz Raul (pomijając fakt, ze odszedł do Bunders Ligi, na koniec swojej kariery, po prostu dał szanse młodszym ; ) )

0

BAN!

0

lukasoon15: pomyślałem sobie dokładnie to samo ;d

i maciej83: nie rozmawiajmy chociaż w takiej chwili na temat Barcy i Realu. Oni grają w tym momencie w jednej drużynie. Dajmy spokój temu tematowi chociaż na jakiś czas. Real, i Barcelona w tym momęcie są szczęśliwe. To akurat nie jest odpowiedni czas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?