Smutek, to że strzelił tyle bramek dla CFC to oznacza że faktycznie, kiedyś coś pokazywał. Teraz niestety już nie bardzo. Od 2 sezonów nie pokazuje nic "wielkiego", ba nawet nic "godnego uwagi". Od czasu do czasu ma przebłysk, jedno zagranie w meczu, ale to niewiele jak na taką drużynę jak Barca. Faktycznie, wchodzi na krótkie fragmenty meczu, ale jak już pojawia się na boisku to z reguły gra do tyłu, spowalnia akcje, przetrzymuje piłkę. Możliwe że Pep widzi właśnie w tym jego wartość, bo wpuszcza go na końcówki, kiedy Barca z reguły wygrywa i potrzeba przetrzymania piłki, a nie jakichś genialnych przebłysków.
Może jestem uprzedzony do tego zawodnika, ale jak widzę jak wchodzi na boisko a my nie mamy wygranego meczu, to jakoś tracę wiarę, że mamy jakieś szanse.
A, i jeszcze, w gronie moich znajomych, kibiców Barcy, tym i poprzednim sezonem zapracował sobie na miano "G0". Bo właśnie tyle pokazuje czasem..Naprawdę zastanawia mnie jego upór w mówieniu, że zostaje w Barcy i chce powalczyć o miejsce w składzie..
Smutek, to że strzelił tyle bramek dla CFC to oznacza że faktycznie, kiedyś coś pokazywał. Teraz niestety już nie bardzo. Od 2 sezonów nie pokazuje nic "wielkiego", ba nawet nic "godnego uwagi". Od czasu do czasu ma przebłysk, jedno zagranie w meczu, ale to niewiele jak na taką drużynę jak Barca. Faktycznie, wchodzi na krótkie fragmenty meczu, ale jak już pojawia się na boisku to z reguły gra do tyłu, spowalnia akcje, przetrzymuje piłkę. Możliwe że Pep widzi właśnie w tym jego wartość, bo wpuszcza go na końcówki, kiedy Barca z reguły wygrywa i potrzeba przetrzymania piłki, a nie jakichś genialnych przebłysków.
Może jestem uprzedzony do tego zawodnika, ale jak widzę jak wchodzi na boisko a my nie mamy wygranego meczu, to jakoś tracę wiarę, że mamy jakieś szanse.
A, i jeszcze, w gronie moich znajomych, kibiców Barcy, tym i poprzednim sezonem zapracował sobie na miano "G0". Bo właśnie tyle pokazuje czasem..Naprawdę zastanawia mnie jego upór w mówieniu, że zostaje w Barcy i chce powalczyć o miejsce w składzie..
Komentarze
0
http://www.iv.pl/images/32145049137664268721.jpg tutaj macie na potwierdzenie gdzie będą pokazywać mecz w całości i kiedy.
0
Smutek, to że strzelił tyle bramek dla CFC to oznacza że faktycznie, kiedyś coś pokazywał. Teraz niestety już nie bardzo. Od 2 sezonów nie pokazuje nic "wielkiego", ba nawet nic "godnego uwagi". Od czasu do czasu ma przebłysk, jedno zagranie w meczu, ale to niewiele jak na taką drużynę jak Barca. Faktycznie, wchodzi na krótkie fragmenty meczu, ale jak już pojawia się na boisku to z reguły gra do tyłu, spowalnia akcje, przetrzymuje piłkę. Możliwe że Pep widzi właśnie w tym jego wartość, bo wpuszcza go na końcówki, kiedy Barca z reguły wygrywa i potrzeba przetrzymania piłki, a nie jakichś genialnych przebłysków.
Może jestem uprzedzony do tego zawodnika, ale jak widzę jak wchodzi na boisko a my nie mamy wygranego meczu, to jakoś tracę wiarę, że mamy jakieś szanse.
A, i jeszcze, w gronie moich znajomych, kibiców Barcy, tym i poprzednim sezonem zapracował sobie na miano "G0". Bo właśnie tyle pokazuje czasem..Naprawdę zastanawia mnie jego upór w mówieniu, że zostaje w Barcy i chce powalczyć o miejsce w składzie..
0
na www.rojadirecta.com kanal soccer2 przez TVUplayera.
0
http://www.iv.pl/images/32145049137664268721.jpg tutaj macie na potwierdzenie gdzie będą pokazywać mecz w całości i kiedy.
0
na www.rojadirecta.com kanal soccer2 przez TVUplayera.
0
Smutek, to że strzelił tyle bramek dla CFC to oznacza że faktycznie, kiedyś coś pokazywał. Teraz niestety już nie bardzo. Od 2 sezonów nie pokazuje nic "wielkiego", ba nawet nic "godnego uwagi". Od czasu do czasu ma przebłysk, jedno zagranie w meczu, ale to niewiele jak na taką drużynę jak Barca. Faktycznie, wchodzi na krótkie fragmenty meczu, ale jak już pojawia się na boisku to z reguły gra do tyłu, spowalnia akcje, przetrzymuje piłkę. Możliwe że Pep widzi właśnie w tym jego wartość, bo wpuszcza go na końcówki, kiedy Barca z reguły wygrywa i potrzeba przetrzymania piłki, a nie jakichś genialnych przebłysków.
Może jestem uprzedzony do tego zawodnika, ale jak widzę jak wchodzi na boisko a my nie mamy wygranego meczu, to jakoś tracę wiarę, że mamy jakieś szanse.
A, i jeszcze, w gronie moich znajomych, kibiców Barcy, tym i poprzednim sezonem zapracował sobie na miano "G0". Bo właśnie tyle pokazuje czasem..Naprawdę zastanawia mnie jego upór w mówieniu, że zostaje w Barcy i chce powalczyć o miejsce w składzie..