5

Te statystyki są naprawdę brutalne. CR7, który według wszystkich rozgrywa rok życia, ma o 5 goli więcej od najgorszego od lat Leo (54-49).Kręcidło
Na prawdę to tak wygląda w tym roku?bo ja nie moge w to uwierzyć...swoją drogą bez kitu CR to jest KOSMITA 54 gole w najlepszym roku życia messi przy słabym 49,to kim jest messi?

0

spokojnie,jestem pewny że za rok do nas przyjdzie,a władze atleti nie są takie głupie,przedłużyli z nim kontrakt żeby dostać więcej za niego kasy:)

0

zobaczcie jak leo walczy nie ważne ze nazywam sie Messi,trzeba faulować to fauluje trzeba zagrac brzydko gram brzydko o to chodzi;)+genialna piła

2

Ja prosze boga niech to będzie tylko głupia plotka... bo ten zarzad sie teraz jeszcze bardziej kompromituje,nie kupili obroncy sprzedają messiego.No ludzie co to jest,przez 3 mecze przergane?a co on sam grał na tym boisku?Jak strzelał 3 razy w madrycie,2 razy z city to co było OK?teraz jak nie strzelił gola w 3 meczach to czas sprzedać... gdyby tak na to patrzeć to zawodnicy typu torres a nawet ibra klub by zmieniały co pół roku.PARODIA!

0

skład wg MD lepszy moim zdaniem,nie potrzebujemy w tym meczu tak wielkiej kontroli w środku pola,dlatego uważam że roberto może spokojnie tam zagrać,W ataku tello niech zagra i da odpoczać pedro,a kto wie czy może tello w meczu z MC nie będzie nam potrzebny żeby gonić wynik;)ale oby nie było takiej potrzeby.Pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?