Fanzlatanka
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Grochowy
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra lece Pozdro!
0
Ja wam coś powiem.ja myślę jeżeli się barca wycofa z negocjaci to arsenal spuści z ceny bo to co oni chcą za fabregasa to przesada barca daje 30mln a oni chcą o 10 więcej
0
Wiem,wiem tylko tak muwię że to był potrzebny transfer
0
kub@18 też ma racje.Wiem jedno trzeba kupić Villę a Cesa niewiem w końcu.
0
AduŚ villa byłby snajperem a barca niema snajpera żadnego. A moim zdaniem graa bez snajpera jest gorsza.
0
Kupić villę.
0
Jestem w szpitalu na zapalenie płuc i się gubie sorry
0
sorry zapomniałem że w barcie defensywnym pomocnikiem jest Buskets Kupić Villę i niemarnoać kasy na innych.
0
pato53
Twoim zdaniem kogo kupic?
0
Teraz tak pomyslałem że bardziej by sie przydało kupić defensywnego pomocnika. No niewiem może Alonso...
0
Pepe musi pomyśleć oj musi..
0
Z defensywnym pomocnikiem będzie trudno. Bo Cest najlepszy na środku pomocy ale Ofensywnej. A bez defensywnego ciężko..
0
Nierozumiem tych co myślą że Cesc jest niepotrzebny.Wytłumaczę. Messi Z Fabregasem się kolegują i wiadomo że między nimi będzie zgranie, a tym lepsza będzie gra barcelony i Messiego
0
pato53
Niebędę mówił za kogo bo zaraz się zacznie obrażanie ale to jest piłkaż na klase ŚWIATOWĄ!!!
0
Cesc będzie grał na pomomocy ale z kim to ja niewiem.Mi to najbardziej żal że odchodzi Zlatanek...
0
Jeżeli Cesc nieodejdzie do bracy to ja się normalnie z miejsca popłaczę. Ja go bradczo szanuje i lubie. Nienawizdzę jak go ktoś OBRAŻA!!
0
pato53
a Cesc?
0
Złlatanek odchodzi ture odchodzi.Ale oni niesą kiepscy mogą podejść ALE NIE ZA MARNĄ CENE!
0
Ture może odejść ale nie za marną cene, bo dobrze gra i będzie też na inne transfery
0
Niech zostaną.
0
Barca wygrała Każdy chyba się tego spodziewał Viscal!
0
Jako 1 kupić fabregasa,a potem villę a potem jak starczy kasy to ewentualnie tak, ale transfer Cesai villi najważniejszy
0
Jakby Fabregas przyszedł do Barcy stworzył by z messim świetny duet a Messi grałby jeszcze lepiej z myślą że gra ze swoim ulubionym kolegom.
0
Oby Fabregas przeszedł,a Villa Bardzo będzie potrzebny Barcie,bo będzie jedynym snajperem, a właśnie tego potrzebuje Barca.
0
Viscal! Nareszcie