Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Celta zróbcie to i świętowanie przed twarza Asencio
0
Hahaha lets go po remis
1
@Kapitan hawk tak po uderzeniu Raphy
0
@mekston sam zacząłeś oznaczanie mnie, dzisiaj też, a jak ja to robie to już źle
0
@kuz dla niektórych tutaj najwyraźniej
0
@mekston bzdury to twoje 500 postów o golach Mbappe, to jest fanbojstwo
0
@Encore tak jak i on z oznaczeniami o Fatim
0
@mekston dzisiaj pokazałeś fanbojstwo a mi coś zarzucasz a co więcej sobie robisz z tego jaja, a kibicujesz wrogowi, wstyd
0
@mekston cieszyłeś sie jak Kylianek strzelał nam gole?
0
@mekston no lepszy fanboj pikarza swojego klubu niż wrogiego. Chyba ze jestes madryciakiem.
Hejter Raphinhi xDDDD hahaha
0
@mekston ale fanboj Mbappe xD
8
Zawodnik który powinien być zawieszony strzela sobie 2 gole, ale przecież nielegalnie zarejestrowany Olmo i strzelający gole to przekręt
0
Jprd teraz Guler musi tak grać i mu podawać
0
@FcPortoFan1999 i wyjaśnione. Drewniak Mbappe nie powinien grać
0
@mekston nawet Guler zjada Twojego Mbappe, który przesiedzial sezon na ławce
0
@mekston meczów Barcy tak nie komentujesz jak te gole Mbappe
0
@mekston nie wiem jak Ty mozesz lubic madryckiego nurka. I znowu kilometrowy pas przed sobą miał
1
Turek ma kopyto
0
@mekston i co z tego wyniku, sezon 0 pucharów. Porównuje prime Benzemy, bo mial i gorsze sezony
0
@MaziFCB Mbappe bez miejsca do rozpędu nie istnieje piłkarsko
0
@mekston byl w końcu wygral ZP, a na pewno w Realu
3
Ten Benzema byl o klase lepszym pilkarzem od Mabppe, jakieś klepki, albo przechwytywal piłkę i strzelal gole a ten stoi jak słup
0
Ale ten Mbappe słaby
0
Mingeza jakie podanie dobre
0
@HarveySpecter każdy kto suchał Kaliber raczej wie
0
Ogrywać Toniego o wiele większy talent
0
@Elvisek bo Rodrygo chory
0
Jak Real dzisiaj straci punkty to w klasyku możemy wygrać majstra tak u nich piszą. Tylko wystarczy ich remis czy przegrana z Celtą?
2
Nie wiem czy to mylne wrażenie, ale on na boisku ma taką mine zesraną jakby sie wiecznie bał. Przeciwieństwo Szczęsnego
0
@Eklerek Vinicius nie taki straszny przy tym sędziowaniu