0

Celta zróbcie to i świętowanie przed twarza Asencio

0

Hahaha lets go po remis

1

@Kapitan hawk tak po uderzeniu Raphy

0

@mekston sam zacząłeś oznaczanie mnie, dzisiaj też, a jak ja to robie to już źle

0

@kuz dla niektórych tutaj najwyraźniej

0

@mekston bzdury to twoje 500 postów o golach Mbappe, to jest fanbojstwo

0

@Encore tak jak i on z oznaczeniami o Fatim

0

@mekston dzisiaj pokazałeś fanbojstwo a mi coś zarzucasz a co więcej sobie robisz z tego jaja, a kibicujesz wrogowi, wstyd

0

@mekston cieszyłeś sie jak Kylianek strzelał nam gole?

0

@mekston no lepszy fanboj pikarza swojego klubu niż wrogiego. Chyba ze jestes madryciakiem.
Hejter Raphinhi xDDDD hahaha

0

@mekston ale fanboj Mbappe xD

8

Zawodnik który powinien być zawieszony strzela sobie 2 gole, ale przecież nielegalnie zarejestrowany Olmo i strzelający gole to przekręt

0

Jprd teraz Guler musi tak grać i mu podawać

0

@FcPortoFan1999 i wyjaśnione. Drewniak Mbappe nie powinien grać

0

@mekston nawet Guler zjada Twojego Mbappe, który przesiedzial sezon na ławce

0

@mekston meczów Barcy tak nie komentujesz jak te gole Mbappe

0

@mekston nie wiem jak Ty mozesz lubic madryckiego nurka. I znowu kilometrowy pas przed sobą miał

1

Turek ma kopyto

0

@mekston i co z tego wyniku, sezon 0 pucharów. Porównuje prime Benzemy, bo mial i gorsze sezony

0

@MaziFCB Mbappe bez miejsca do rozpędu nie istnieje piłkarsko

0

@mekston byl w końcu wygral ZP, a na pewno w Realu

3

Ten Benzema byl o klase lepszym pilkarzem od Mabppe, jakieś klepki, albo przechwytywal piłkę i strzelal gole a ten stoi jak słup

0

Ale ten Mbappe słaby

0

Mingeza jakie podanie dobre

0

@HarveySpecter każdy kto suchał Kaliber raczej wie


0

Ogrywać Toniego o wiele większy talent

0

@Elvisek bo Rodrygo chory

0

Jak Real dzisiaj straci punkty to w klasyku możemy wygrać majstra tak u nich piszą. Tylko wystarczy ich remis czy przegrana z Celtą?

2

Nie wiem czy to mylne wrażenie, ale on na boisku ma taką mine zesraną jakby sie wiecznie bał. Przeciwieństwo Szczęsnego

0

@Eklerek Vinicius nie taki straszny przy tym sędziowaniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?