Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz Niestety tak
0
@KRISU77 a ciężka? Może jakieś trzęsienie/nierówna podłoga
0
@KRISU77 jak to możliwe?
0
@Damian11 Ale na co sie nabrać, że strzela bramki jak za najlepszych swoich czasów?
0
@Murazor Dembele przez 5 lat kosil 2 albo 3 razy tyle i siedzial w szpitalu, to nie sa chore zarobki, a wplyw na druzyne moze byc wiekszy w kolejnym sezonie
0
@Mns21 nie jeden by sie zalamal na jego miejscu, ale widać ze pracowal nad poprawa poza boiskiem i sa efekty
0
@Sylvinho007 jakie? Chyba nie czytasz komentarzy bo hejt sie wylewal a nie zadna krytyka naśmiewanie jak ze śmiecia dosłownie
1
@VbamboeB Byl za slaby bo po dwuletniej przerwie i kontuzji kazdy by byl, jednak z czasem odzyskuje forme i będzie tylko lepszy, ma 20 lat
0
@Firestone Spojrz na ilosc spedzonych minit na boisku, i sredni udzial przy bramkach na liczbe minut jednego i drugiego, a Griezman to nie skrzydlowy
0
Fakt jest taki ze nie mamy nie mielismy od czasow Neymara tak bramkostrzelnego skrzydlowego jak Fati i na rynku nie ma takich pilkarzy, Carrasco? Nie ma podjazdu i jest starym dziadem
0
Komentarz usunięty
0
@Sulimo on sie moze z Ciebie śmiac prędzej xd
0
@partymaker cos mowiles, kolejny raz wyjasniony hahaa
2
Cieszy że Fati odzyskuje skuteczność i zamyka te wszystkie mordy co sie śmiały cały sezon, ten sie śmieje kto sie śmieje ostatni
0
@Kamiloza91 to jest pilkarz na pierwszy sklad, musi tylko sie rozegrać spowrotem
0
Fati waraca calma hejterzy
6
Wiadomo czemu Xaviemu tak zalezy na Messim, musi mu ktos ratować tylek przed totalnie bezpomysłową grą w ataku
0
Veiga mega talent, fajny zawodnik będzie
0
Fati w 11 > Fati z ławki xd
0
W końcu Fati crack
0
Zmień ten drewniany atak w końcu jprdl
0
Co do Ter Stegena to mógł obronić strzal byl do wyjęcia, rekord jak ma zrobić to niech zapracuje a nie samym staniem na bramce
0
@MesQueUnClub96 ogórkowa liga gdzie pol sezonu przelecial na farcie 1:0
5
Przyszły sezon to weryfikacja Xaviego, jak w europie da dupy to już nic z tego nie będzie
0
@robsons23 chłop mentalnie nie dojezdza, chcial to umial grac z Cadiz
0
Kessie śpi zamiast pilke przyjąć łapie laga xd
2
Ferran zawsze asystuje do przeciwników, nie wiem po co on jest na boisku
1
A Christensen dzisiaj bardzo zły mecz
0
Taka akcja jaka zrobil ostatnio Fati z Lewym przy drugim golu to w tym skaldzie nikt nie zrobi, zero gry ne jeden kontakt, klepki, ZERO
0
@negreanu Może Fati nie mial formy ale pokazywal przeblyski Raphinha poza wrzutkami nie ma nic