0

@gumaz Niestety tak

0

@KRISU77 a ciężka? Może jakieś trzęsienie/nierówna podłoga

0

@KRISU77 jak to możliwe?

0

@Damian11 Ale na co sie nabrać, że strzela bramki jak za najlepszych swoich czasów?

0

@Murazor Dembele przez 5 lat kosil 2 albo 3 razy tyle i siedzial w szpitalu, to nie sa chore zarobki, a wplyw na druzyne moze byc wiekszy w kolejnym sezonie

0

@Mns21 nie jeden by sie zalamal na jego miejscu, ale widać ze pracowal nad poprawa poza boiskiem i sa efekty

0

@Sylvinho007 jakie? Chyba nie czytasz komentarzy bo hejt sie wylewal a nie zadna krytyka naśmiewanie jak ze śmiecia dosłownie

1

@VbamboeB Byl za slaby bo po dwuletniej przerwie i kontuzji kazdy by byl, jednak z czasem odzyskuje forme i będzie tylko lepszy, ma 20 lat

0

@Firestone Spojrz na ilosc spedzonych minit na boisku, i sredni udzial przy bramkach na liczbe minut jednego i drugiego, a Griezman to nie skrzydlowy

0

Fakt jest taki ze nie mamy nie mielismy od czasow Neymara tak bramkostrzelnego skrzydlowego jak Fati i na rynku nie ma takich pilkarzy, Carrasco? Nie ma podjazdu i jest starym dziadem

0

Komentarz usunięty

0

@Sulimo on sie moze z Ciebie śmiac prędzej xd

0

@partymaker cos mowiles, kolejny raz wyjasniony hahaa

2

Cieszy że Fati odzyskuje skuteczność i zamyka te wszystkie mordy co sie śmiały cały sezon, ten sie śmieje kto sie śmieje ostatni

0

@Kamiloza91 to jest pilkarz na pierwszy sklad, musi tylko sie rozegrać spowrotem

0

Fati waraca calma hejterzy

6

Wiadomo czemu Xaviemu tak zalezy na Messim, musi mu ktos ratować tylek przed totalnie bezpomysłową grą w ataku

0

Veiga mega talent, fajny zawodnik będzie

0

Fati w 11 > Fati z ławki xd

0

W końcu Fati crack

0

Zmień ten drewniany atak w końcu jprdl

0

Co do Ter Stegena to mógł obronić strzal byl do wyjęcia, rekord jak ma zrobić to niech zapracuje a nie samym staniem na bramce

0

@MesQueUnClub96 ogórkowa liga gdzie pol sezonu przelecial na farcie 1:0

5

Przyszły sezon to weryfikacja Xaviego, jak w europie da dupy to już nic z tego nie będzie

0

@robsons23 chłop mentalnie nie dojezdza, chcial to umial grac z Cadiz

0

Kessie śpi zamiast pilke przyjąć łapie laga xd

2

Ferran zawsze asystuje do przeciwników, nie wiem po co on jest na boisku

1

A Christensen dzisiaj bardzo zły mecz

0

Taka akcja jaka zrobil ostatnio Fati z Lewym przy drugim golu to w tym skaldzie nikt nie zrobi, zero gry ne jeden kontakt, klepki, ZERO

0

@negreanu Może Fati nie mial formy ale pokazywal przeblyski Raphinha poza wrzutkami nie ma nic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?