Fc Barcelonista
Dołączył/a: styczeń 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
utalentowany chłopak aby lepieg grał, barca bedzie silniejsza
0
wymiatają oby tak dalej
0
nieee villa zostanie to wole żeby alexis odszedł a vill został
0
wziął sie chłopak za siebie
0
jest zarypisty oby tak dalej
0
geniusz
0
przez te osiem lat ogladem jak co raz lepiej gra po postu chwału mu za to
0
dobrze mówi de
0
super mecz było co ogladac wielkie walczące druzyny . Nie jestem zły ,że przegrali jestem szczęsliwy ,że widziałem jak sie strali i dalej podrzymują swoja klase bomba
0
Barca oj bedzie ciężko
0
no to fajnie
0
brawo brawo keita
0
cała obrona w wek
0
czasami trzeba się pokłucić tak to bywa
0
gimbusy są zabawne
0
podania seksowne , messi zarypisty nic dodac nic ująć
0
racja racja
0
messi normalnie jak gerd muller nie widać go a w trudnych sytuacjach strzela
0
coś zauważyłem ,że barca strzela gole w drugiej połowie .bedzie dobrze
0
barca po nie zdobyciu w poprzednim sezonie tych trofeów kture chciała mozno i dobrze gra, wierze w barce i tito
0
widać było że fabragas sie stara , aby tak dalej
0
dobre były te długie podania
0
a nie bo drugi :(
0
jestem pierwszy niech zdobędzie dużo tytułów i oczywiscie wszystkiego najlepszego dla tito
0
wiedziałem że cos strzeli
0
barca wygra la liga ładnie zagrali, ciesze sie że villa strzelił
0
MESSI jest lepszy , a ronalo no cóż małym chłopczykiem
0
messi jest zawsze szczęsliwy
0
żeby strzelił gola wszystkiego najlepszego
0
pedro koksi