0

utalentowany chłopak aby lepieg grał, barca bedzie silniejsza

0

wymiatają oby tak dalej

0

nieee villa zostanie to wole żeby alexis odszedł a vill został

0

wziął sie chłopak za siebie

0

jest zarypisty oby tak dalej

0

geniusz

0

przez te osiem lat ogladem jak co raz lepiej gra po postu chwału mu za to

0

dobrze mówi de

0

super mecz było co ogladac wielkie walczące druzyny . Nie jestem zły ,że przegrali jestem szczęsliwy ,że widziałem jak sie strali i dalej podrzymują swoja klase bomba

0

Barca oj bedzie ciężko

0

no to fajnie

0

brawo brawo keita

0

cała obrona w wek

0

czasami trzeba się pokłucić tak to bywa

0

gimbusy są zabawne

0

podania seksowne , messi zarypisty nic dodac nic ująć

0

racja racja

0

messi normalnie jak gerd muller nie widać go a w trudnych sytuacjach strzela

0

coś zauważyłem ,że barca strzela gole w drugiej połowie .bedzie dobrze

0

barca po nie zdobyciu w poprzednim sezonie tych trofeów kture chciała mozno i dobrze gra, wierze w barce i tito

0

widać było że fabragas sie stara , aby tak dalej

0

dobre były te długie podania

0

a nie bo drugi :(

0

jestem pierwszy niech zdobędzie dużo tytułów i oczywiscie wszystkiego najlepszego dla tito

0

wiedziałem że cos strzeli

0

barca wygra la liga ładnie zagrali, ciesze sie że villa strzelił

0

MESSI jest lepszy , a ronalo no cóż małym chłopczykiem

0

messi jest zawsze szczęsliwy

0

żeby strzelił gola wszystkiego najlepszego

0

pedro koksi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?