blaugrana1989, Każdy może mieć swoje zdanie i to że gimnazjalista jest fanem Barcelony to nie znacz że zaraz na tym tracimy. Ja też jestem ledwo co po ukończeniu gimnazjum i może nie pamietam wszystkich ważnych wydarzeń, ale z całego serca od 10 latka kibicuje tylko Barcelonie. Dla mnie zawsze idolem był Ronaldinho ze swoją Brazylijską techniką i jestem za tym aby Neymar grał z nami i pokazywał to co kiedyś nasz R10! Visca el Barca !
dodam jeszcze, że nie mam nic do Thiago miał parę błędów, ale nie które dryblingi udawały mu się prawie jak Inieście, potrzebne jest mu doświadczenie i powinien go co raz więcej nabierać przez takie właśnie mecze .
Barcelona grała swoje no ale cóż co robił Tello kiedy dostawał piłkę ? Cały czasz nie mogę się pogodzić z decyzją Guardioli dlaczego on go wpuścił i czemu zmienił w drugej połowie Xaviego a nie Tello ??????? Co za młot, nie mogę się z tym pogodzić ; /
Komentarze
0
blaugrana1989, Każdy może mieć swoje zdanie i to że gimnazjalista jest fanem Barcelony to nie znacz że zaraz na tym tracimy. Ja też jestem ledwo co po ukończeniu gimnazjum i może nie pamietam wszystkich ważnych wydarzeń, ale z całego serca od 10 latka kibicuje tylko Barcelonie. Dla mnie zawsze idolem był Ronaldinho ze swoją Brazylijską techniką i jestem za tym aby Neymar grał z nami i pokazywał to co kiedyś nasz R10! Visca el Barca !
0
v3go, święta prawda !
0
barca-fan, świetny to ty masz Awatar ; ) naprawdę miły obrazek, aż Ci go zazdroszczę !
0
Harpagan, Eto-Messi bardzo dobrze się rozumieli, ale dajmy czas Sanchezowi i Leo to na pewno nas nie zawiodą : _ )
0
alianta2, Neymar nam po to zeby sie rozwijal i w przyszlosci gral za Davida Vill'e
0
dodam jeszcze, że nie mam nic do Thiago miał parę błędów, ale nie które dryblingi udawały mu się prawie jak Inieście, potrzebne jest mu doświadczenie i powinien go co raz więcej nabierać przez takie właśnie mecze .
0
Barcelona grała swoje no ale cóż co robił Tello kiedy dostawał piłkę ? Cały czasz nie mogę się pogodzić z decyzją Guardioli dlaczego on go wpuścił i czemu zmienił w drugej połowie Xaviego a nie Tello ??????? Co za młot, nie mogę się z tym pogodzić ; /
0
Barca ponad wszystko < 33333 VeB !!!
0
Strasznie mnie pocieszył optymizm Guardioli !
0
damianm0, Jesteś chyba pierwszym kibcie zapewne ukochanego Realu, do którego nic nie mam ; DDDD Ważne 3 pkt i tyle . VeB!!!