O sobie

  • Zainteresowania Piłka, Muzyka, Kibicowanie
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Messi, Iniesta
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 5201
  • Liczba komentarzy 64
  • Polecenia 0

Komentarze

0

blaugrana1989, Każdy może mieć swoje zdanie i to że gimnazjalista jest fanem Barcelony to nie znacz że zaraz na tym tracimy. Ja też jestem ledwo co po ukończeniu gimnazjum i może nie pamietam wszystkich ważnych wydarzeń, ale z całego serca od 10 latka kibicuje tylko Barcelonie. Dla mnie zawsze idolem był Ronaldinho ze swoją Brazylijską techniką i jestem za tym aby Neymar grał z nami i pokazywał to co kiedyś nasz R10! Visca el Barca !

0

v3go, święta prawda !

0

barca-fan, świetny to ty masz Awatar ; ) naprawdę miły obrazek, aż Ci go zazdroszczę !

0

Harpagan, Eto-Messi bardzo dobrze się rozumieli, ale dajmy czas Sanchezowi i Leo to na pewno nas nie zawiodą : _ )

0

alianta2, Neymar nam po to zeby sie rozwijal i w przyszlosci gral za Davida Vill'e

Zobacz wszystkie

0

dodam jeszcze, że nie mam nic do Thiago miał parę błędów, ale nie które dryblingi udawały mu się prawie jak Inieście, potrzebne jest mu doświadczenie i powinien go co raz więcej nabierać przez takie właśnie mecze .

0

Barcelona grała swoje no ale cóż co robił Tello kiedy dostawał piłkę ? Cały czasz nie mogę się pogodzić z decyzją Guardioli dlaczego on go wpuścił i czemu zmienił w drugej połowie Xaviego a nie Tello ??????? Co za młot, nie mogę się z tym pogodzić ; /

0

Barca ponad wszystko < 33333 VeB !!!

0

Strasznie mnie pocieszył optymizm Guardioli !

0

damianm0, Jesteś chyba pierwszym kibcie zapewne ukochanego Realu, do którego nic nie mam ; DDDD Ważne 3 pkt i tyle . VeB!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?