0

Moim zdaniem mogliby przedłużyć kontrakt na czas trwania sankcji. A w międzyczasie pracować nad sprowadzeniem i zakontraktowaniem Danilo.

0

Isco bym chętnie widział w Barcy! Ale pewnie Real będzie chciał za niego trochę kasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?