1

@reloaded a poza Omonią-United to cała seria Nazanczonego plus pierwsza część Sinistera.

1

@DejMian111 Bernardo Silva
Hakimi,Trent,James(podobno mają sciągnać jakiegoś TOP prawego obrońce) a no i Messi

1

@reloaded Omonia-United

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Komentarz usunięty

1

@Kamiloza91 Tylko słabe jednostki grają z ochraniaczami.

0

@Kamiloza91 Właśnie w tym 2-0 mi się taktycznie gra bardzo podobała.Mocno bezpośredni football z kontrolą w środku pola.

0

Z całym szacunkiem do Xaviego,ale jeśli drugi raz z rzędu odpadniemy do ligi Europy to może się pakować już w listopadzie.Dostał wszystko czego chciał,a taktycznie to gdzie rzeczywiście było widać jakiś głębszy pomysł na grę niż podanie do Dembele(Raphy) i wrzutka to pierwsze 45 minut z Bayernem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

1500 Cules o 1 w nocy.Widzę,że nie tylko mnie trzyma po meczu.

0

To kiedy ta SuperLiga???

3

No nie zasnę,nie ma szans

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Napisał bym coś o sędziach na Varze,ale chyba już bym perma tu wyłapał.

6

Takie sędziowanie jak ten mecz i parę innych z tego sezonu totalnie mi obrzydzają ten sport i tak już potężnie pogrążony w korupcji.

4

urwa gol nieuznany bo dwa palce musneły piłkę, a karnego nie ma jak typ całą dłonią wybił piłkę

2

Tyle kasy wydanej na transfery,a w LM dalej to samo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W taktyce to chyba nic się nie zmieniło.....

0

Kessie za Gaviego co sądzicie? Gość zna ich jak własną kieszeń może się przyda.

2

Zasłużone.Niech ogarną dupe bo póki co to ja tam nie widzę pomysłu na grę.

0

Ale boki u nas piach grają

0

Oni potrafią dośrodkować żeby nie nabić obrońcy??

2

Póki co Raphinha to flop a nie TOP

0

@matirix20 Masz na myśli Roberto?

0

@FCB24 Opaska to Symboliczne wsparcie dla Ukrainy a ty już z hymnem wychodzisz.Jak dla mnie to mała cena za bycie bezpiecznym i nie przejmowanie się tym że naszym sąsiadem byłby ruski mir.

11

Uwielbiam jak p0lacy mają taki ból dupska o te flagi i Ukrainców.Fajny gest z opaską nikomu krzywdy nie robi ale "WIELKIM" Narodowcom coś pęka bo jak to znowu ta Ukraina.Nawet mi was nie żal.

2

@taris Ja mam wrażenie że Raphinha to na siłę czasami robi te triki,a większość z nich totalnie mu nie wychodzi.

7

@Worny Real-Barca 0-4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?