FcBforever221
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
20 min jeszcze także spokojnie a i tak najważniejsze jest zwycięstwo.
2
Piłkarze Granady to chyba mieli prywatną lekcje z CR11
0
Zawsze mecz Barcy leci na canal plus (nc+)
0
Oby tym razem panowie bez żadnej niespodzianki, City poległo to mam nadzieje że Granada tez.
Vamos Barca.
0
CR11 jest w 11 dlatego ze strzelił gola i zaliczył asystę grając na skrzydle z kontuzją.
0
Jak widać UEFA ocenia nie wykorzystane karne :(
0
Taka asysta jak ta asysta Ronaldo to zadna asysta, po prostu CR jest wybierany dlatego zeby nie był smutny.
0
Bo tak się im wkleiło, kto by na to uwagę zwracał.
0
To Ty meczu nie oglądałeś ? Marcelo grał tym razem na ŚO i podgrywał Casilasowi na trąbce.
0
ta asysta CR była naprawdę piękna, wystarczyło Marcelo dostawić tylko nogę
-_-
1
Ronaldo, Morata co za debile tworzą te jedenastki.
0
Szkoda że era Daniego w Barcy dobiega końca no ale cóż nic nie trwa wiecznie.
0
Najlepszy transfer ostatnich lat.
2
Najpierw to trzeba awansować do 1/4
0
Nie przez 4 a przez 2-coś
http://www.dailymotion.com/video/x2i20pq_barca-possession-city_sport
0
Nie tylko Cb :D
5
Komentarz usunięty
4
A może jeszcze kupmy CR11 do jedenastek ?
1
Jedynie pomarzyć można bo wiadomo kogo Real w 1/4 dostanie.
0
A ja bym chciał gwiazdkę z nieba i 3 mln pensje miesięczną.
3
Piękny doping, szkoda ze nie ma takiego chociażby co mecz na Camp Nou
0
Jak można porównywać Inieste do Nasriego skoro Nasri można powiedzieć że został w szatni bo na pewno na boisku go nie było.
0
0
Ale ta siatka Messiego na Silvie coś pięknego, Silva był w szoku przez pewną chwile.
0
Ta.. tylko nie myśl że ja to na serio napisałem.
0
Ale ruszył głową to może być dobry argument dla UEFA żeby mu dać bana na jakieś 3-4 miechy.
1
Spokojnie dobić to się ich dobije na Camp Nou :)
32
A to już głową nie wolno ruszyć ?
2
Daj se na wstrzymanie i idź o tym podyskutować na rm.pl tam będzie więcej takich co się po podnieca boskim CR11.
3
Jeszcze za nim będziesz płakał jak odejdzie i przez pół roku będziemy grac z Montoyą lub Douglasem.