0

20 min jeszcze także spokojnie a i tak najważniejsze jest zwycięstwo.

2

Piłkarze Granady to chyba mieli prywatną lekcje z CR11

0

Zawsze mecz Barcy leci na canal plus (nc+)

0

Oby tym razem panowie bez żadnej niespodzianki, City poległo to mam nadzieje że Granada tez.
Vamos Barca.

0

CR11 jest w 11 dlatego ze strzelił gola i zaliczył asystę grając na skrzydle z kontuzją.

0

Jak widać UEFA ocenia nie wykorzystane karne :(

0

Taka asysta jak ta asysta Ronaldo to zadna asysta, po prostu CR jest wybierany dlatego zeby nie był smutny.

0

Bo tak się im wkleiło, kto by na to uwagę zwracał.

0

To Ty meczu nie oglądałeś ? Marcelo grał tym razem na ŚO i podgrywał Casilasowi na trąbce.

0

ta asysta CR była naprawdę piękna, wystarczyło Marcelo dostawić tylko nogę
-_-

1

Ronaldo, Morata co za debile tworzą te jedenastki.

0

Szkoda że era Daniego w Barcy dobiega końca no ale cóż nic nie trwa wiecznie.

0

Najlepszy transfer ostatnich lat.

2

Najpierw to trzeba awansować do 1/4

0

0

Nie tylko Cb :D

5

Komentarz usunięty

4

A może jeszcze kupmy CR11 do jedenastek ?

1

Jedynie pomarzyć można bo wiadomo kogo Real w 1/4 dostanie.

0

A ja bym chciał gwiazdkę z nieba i 3 mln pensje miesięczną.

3

Piękny doping, szkoda ze nie ma takiego chociażby co mecz na Camp Nou

0

Jak można porównywać Inieste do Nasriego skoro Nasri można powiedzieć że został w szatni bo na pewno na boisku go nie było.

0

0

Ale ta siatka Messiego na Silvie coś pięknego, Silva był w szoku przez pewną chwile.

0

Ta.. tylko nie myśl że ja to na serio napisałem.

0

Ale ruszył głową to może być dobry argument dla UEFA żeby mu dać bana na jakieś 3-4 miechy.

1

Spokojnie dobić to się ich dobije na Camp Nou :)

32

A to już głową nie wolno ruszyć ?

2

Daj se na wstrzymanie i idź o tym podyskutować na rm.pl tam będzie więcej takich co się po podnieca boskim CR11.

3

Jeszcze za nim będziesz płakał jak odejdzie i przez pół roku będziemy grac z Montoyą lub Douglasem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?