FelS92
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Żuromin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tez chciałbym to wiedzieć.
0
1
0
podaj ktos linka na mecz na justin tv
0
Koles nie udzielaj sie. Nie wpuszcza go od pierwszej minuty na świeżo po pauzie.. pozdro dla kumatych.
0
Jak dla mnie, Ibra kompletnie nie pasuje do stylu gry barcy. Rozumiem ogranie w nowej lidze i zgranie w zespole wymaga czasu lecz jak na jego predyspozycje ta aklimatyzacja w blaugranie trwa juz zbyt długo. Strzelil te 2 gole ale co mu po nich. Dostał dober piły od kolegów i jakos udało mu sie to wykorzystac, Tyle !, Jestem wiernym fanem barcelony Na miejscu Pepa juz po 15 minutach bym go zdjął, za to co on wyprawia ...
To jakas masakra była. No soryy. Gwiazda to on był w interze ! nie widze go w składzie blaugrany , elo !
Visca el Barca ! ;**
0
haha real same gwiazdy a Lyonu nie ograli ;-)
Czymta mnie bo je*ne na łupież
chociaz chciałbym zobaczyc finał Barcelona-real ;>
Moze za rok ?
Veb !!!
0
haha real same gwiazdy a Lyonu nie ograli ;-)
Czymta mnie bo je*ne na łupież ,
chociaz chciałbym zobaczyc finał barcelona-real ;>
Moze za rok ?
VeB !!
0
hehe dobre ;-)
0
@alteregoo
Nie porównuj Barcelony do tych szmaciarzy z madrytu.
Pozdrawiam
0
Pod wieczór prosiłbym o link na justinie do ogladania meczu Barcelona- real. Peace
0
Nie da rady sciagnac .. ;)
0
Zeby sie nie ..
0
Cuudo poprostu ! !!!!!!
Visca el Barca!!
0
ostrzeżenie!
mod
0
Spodziewam sie wysokiej wygranej. Jak by ktos mogł to niech poda link do obejrzenia w sieci. Pozdrawiam.
0
Ale w Krakowie Kasy Natrzepia ;D Bo kto na Barce nie przyjdzie :D
0
Wie ktos czy klub zgodził sie na wyzszą pensje dla niego ?? Bo chyba to było warunkiem jego pozostania w Arsenalu.