Felic'An7
Dołączył/a: lipiec 2011
Bielsko- Biała
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
olik1234
nic nowego nic dziwnego przecież wiadomo że Barcelonie pomagają sędziowie, Realu nie lubią, Cristiano nie lubią także nawet w meczach repry są przeciw Realowi. Przecież to Villarato Uefarato Platinorato!!!
;) pozdro dla kumatych...
Dobry mecz Messiego ale jak się oglądało pierwszą połowę to aż bolało. Druga lepsza. Szkoda że Di Maria ma kontuzje bo oprócz nurkowania to świetny gracz (jak tylko jest w formie) a wczoraj nikogo na prawej nie było i wszystko do Messiego środkiem albo na lewo. Bez sensu. Tak to się zawodnika zajedzie na śmierć.
0
ładnie przejął ale już chyba siły nie miał na wykończenie. Nie dziwie się. A w sobote w końcu Barca. Visca
0
gra Argentyny jest po prostu żałosna. Większość akcji Kolumbii pachnie bramką, wychodzą z szybkimi akcjami ale na szczęście dla Argentyny napastnicy na razie mijali się z piłką. Zamiast poukładanej obrony widzę chaotyczną kulę lecącą centralną częścią boiska i nieporadnie próbującą przerwać akcję. Ataki Argentyny, o ile można to tak nazwać, prawie wszystkie idą prawą stroną bo tam jest Messi a jak Messi z Igłą czegoś nie skleją to reszta nie ma pomysłu co zrobić z piłką. Żadnego tempa, kreatywności. A Ci którzy gadają że Arg ma mocny skład niech sobie obejrzy jakiś mecz i zobaczy jak to wygląda. Nazwiska nie grają. Drużyna niby zasobna w świetnych piłkarzy ale cały potencjał śpi sobie niesamowicie twardo. Panie trenerze coś chyba jest nie w porządku i to mocno.
0
jak zwykle mądrze i z szacunkiem..
Ledsbourne
też mnie śmieszy jak czytam że trzeba sprzedać Ville póki jeszcze w miarę dobrą kasę można za niego wyciągnąć.. W końcu ustabilizuje formę a nawet jęsli nie to może strzeli bramkę w Madrycie albo w LM i wtedy wszyscy będą nad nim piali.. Pep zawsze dobrze o nim mówi a mnie się strasznie podoba jego praca w obronie
0
Jest utalentowany, ale młody jeszcze, więc nie wiadomo, jak się będzie rozwijał i jak poradzi sobie wymaganiami, które zawsze stawia się przed gwiazdami (a przecież takową już go okrzyknięto). Jego gra w Europie jest wielkim znakiem zapytania, a nie sądzę żeby Barca chętnie wyłożyła jakieś 50mln za, że tak to ujmę, kota w worku. Poza tym Pep ma swoją wizję i przy bogactwie La Masii nie sądzę, aby uważał za konieczne sprowadzenie brazylijczyka.. Oczywiście życzę Neymarowi powodzenia i mądrego wyboru klubu:) VeB
0
http://www.fcbarcelona.com/web/english/galeries/futbol/temporada11-12/10/partits/lliga/fcb-mallorca/galeria.html
0
a sorry, o fote chodziło
0
od 1:01
0
i zamknęli jadaczki wszystkim krytykantom:) cudnie.. VeB
0
ech ludzie małej wiary. Pep na pewno wiedział że ryzykuje ale wiedział też że jego piłkarze po 3 sezonach ciężkiej pracy, po tylu meczach mają prawo być zmęczeni więc trzeba dać im odpocząć a młodym wykazać. Trzeba wierzyć w swoją drużynę trenera piłkarzy a nie jak jest troszkę gorzej to od razu taka fala krytyki jakby już byli w strefie spadkowej... VeB
0
haha wg Maxwella grali nieźle:)
0
Wg mnie najgorszy był brak zaangażowania drużyny. Bo przecież nie jedyny Messi wczoraj słabo zagrał
0
nuda nuda, ale 3 punkty są i sił za dużo nie stracili, tylko szkoda, że się nie przyłożyli do zdobycia 2 bramki, zawsze to pewniej niż 1:0. Niestety znowu kontuzja... Po prostu im się nie chciało. Ot tak wygrana na stojana. Ale tutaj niektórzy już widzą w tym schyłek Barcelony:) VeB
0
Sidw92
pewnie nasłuchał się komentatorów w meczu z Sevilla o tym jakiż to Adriano jest za słaby na grę w Barcelonie
0
to już wiadomo gdzie cules będą spędzali wakacje;)
Santana10
a co to Puyol gorszy? dla kapitana, barcelońskiego serducha warto podrzeć ryja. Dla wszystkich warto. Chociaż oni mają pewnie po dziurki w nosie takie akcje. Ja proponuje wziąć ich sposobem, jakoś się lasem zakraść czy szuwarami. W końcu Polacy zawsze w partyzantce byli doskonali:)
0
chyba niektórzy powinni wziąć przykład z kibiców zgromadzonych na Camp Nou. I nie mówie tylko o Messim ale o całej drużynie. A nie jechać po zawodnikach którzy wypruwali flaki żeby wygrać. Wszyscy wolimi Barce zwycięską ale takie mecze tez sie zdarzaja a w przyszlosci moze bedzie ich o wiele więcej (choć mam nadzieje że do tego za szybko nie dojdzie). Pokory szacunku i wdzięczności
0
dumni po zwycięstwie wierni po porażce (w tym wypadku remisie), zdarza się. VeB dziękuję
0
a u mnie na dwoje babka wróżyła. Z jednej strony nie podoba mi się nieskuteczność i autobus ale taki szybszy ten mecz. Bo zwykle z autobusami to Barca klepie klepie az coś fajnego skleci a dzisiaj się muszą bardziej wysilić, Sevilla się dobrze ustawia i tylko czeka na kontrę. Vamos damy radę!
0
Maatheo.fcb
Ktoś wcześniej napisał, że nie mogą się zalogować osoby, które w nicku lub haśle mają kropki, przecinki ! ? " ' : ; itp. Niektórzy zakładali z tego powodu nowe konto i udało im się zalogować a niektórym mimo braku tych znaków się nie udaje także muszą być jakieś błędy. Szkoda. Mam ten sam problem
0
cudowny artykuł. I faktycznie prawdy troche jest.
pietas.barca
ja czasem ogladam repre. Ostatnio nawet czesto bo 1. w koncu to reprezentacja Polski i warto wiedziec jak nas reprezentuja 2. czasem udaje im sie wygrac i jest ogromna radocha:) 3. mozna ponarzekac i dziwowac sie jak zawodowi pilkarze moga grac tak beznadziejnie no moze procz kilku akcji Kuby albo rajdow Peszki:) 4. Barca smakuje jeszcze lepiej po takim meczu...
Wiadomo ze zadna reprezentacja nie zagra jak Barcelona ale Hiszpania gra podobnie wiec ja tez lubie ogladac. Jak graja mocne druzyny ze soba i jest mecz w szybkim tempie tez mozna poogladac i wcale sie czlowiek nie nudzi np. ostatni mecz Danii z Portugalia albo Szwecja Holandia choc wiadomo ze porownania z Barca czesto cisna sie nam do glowy chcac nie chcac. Najgorzej jest z Argentyna, potrafia sporadycznie zachwycic jednak generalnie graja slabo i przed kazdym meczem ja osobiscie łudze sie ze moze zagra Pastore ze moze tym razem bedzie inaczej ze trener ich poustawia rozsadnie i prawie po kazdym meczu sie zawodze ale mimo to chce zobaczyc chociaz kawalek nastepnego. Glupio, nie?:) Pozdro. VeB