FenKuu
Dołączył/a: czerwiec 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Okey w histori mowiono C.Ronaldo myslono Manchester United teraz sie mowi C. Ronaldo mysli sie Real Madryt to samo tyczy sie reprezentacji portugali klasa zawodnika sama w sobie.. Ale mowiac Leo Messi mysli sie Fc Barcelona, Argentyna, no i powoli caly swiat albo i dalej naprawde chociaz nie mam duzo lat bo az 22 to od momentu kiedy pilka nozna mnie poruszyla nie widzialem lepszego zawodnika czy to na boisku czy czlowieka po za boiskiem.. juz ktos to mowil ale naprawde te slowa idealnie pasuja do tego czlowieka.. ze co ? czlowieka ?! to jest Kosmita !
1
Leoooooooooooooooo !
0
juz czekałem na tą wiadomość od dawna.. ! bo tylko soboty wolne a w niedziele 4 grudnia mialbym nocną zmiane w pracy, wiec pierwszy raz w zyciu ominał by mnie klasyk :D
0
Glupio o tym mówić ale Cristiano Ronaldo nie przez przypadek czy dla zabawy znalazl sie w najlepszej trójce.. Każdy z tych 3 osob zasluguje w mniejszym czy wiekszym stopniu lecz rok 2015 byl nieziemski wiec nagrodę musi otrzymać kosmita...
0
This is... Barcaaaa!
0
a jakby inaczej :D
1
Calkiem dobry poczatek :D tez wrocile z harowy siadam do kompa co czytam ze real wywalony, a za chwile sms ze wyplata do odebrania :D
0
Jak dobrze że akurat tylko w soboty wolne od roboty (taki rym) :D
Bo wszystkie 3 ostatnie mecze Barcy w tym sezonie bede mógł obejrzeć.. Współczuje bo sam wiem jaki to ból kiedy nie możesz obejrzeć zemsty Barcy na Bayernie :c
0
pieknie luis wypatrzał ;)
0
na tym tv3 jest caly czas jakas reklama -.
1
ok Eibar i może ładnie stoi w defensywie ale bramka jest kwestią minut na moje..
0
oni juz z nami zrobili swoje odebrali nam tytuł wiec wiemy jacy są"niesamowicie mocni" :)
0
czytanie ze zrozumieniem "razem z Realem.." ale idąc twoim tokiem myślenia trzeba dodać jeszcze Espanyol...
0
nie nie tylko dla piłkarzy ;)
0
Nie ma co narzekać, przecież zostaną jeszcze transfery marzeń co sezon w Fifie 15 / 16.. ; )
0
dużo różnicy jest pomiędzy oceną Rakitića a Sandro ?
0
po jednym meczu sorry wyniku chcesz miec nadzieje na udany sezon.. rozumiem jakbys patrzył na cały okres przygotowawczy
21
A ja jestem za tym aby komentarze podczas trwania meczu były wgl wyłączane, a po meczu przez 24 h dostępne dla użytkowników z półrocznym stażem na stronie.. chociaż nie wiem czy to przez to są takie lagi, ale sądze że tak
0
gdzie juz to wyczytałeś -.-
0
Co tanie to gowniane taka prawda.. ;) wiec chyba lepiej sie oplaca kupic cos konkretnego i miec cos konkretnego co nie ? nie wiem moze tak mowie bo za to nie place tylko rodzice ale i oni by nie zamienili tego na zaden inny tansy i gorszy szajs ;)
1
Cyfrowy Polsat ssie :) NC+ i ogladasz nie tylko Fc Barcelone ale oglądasz w 70 % Barclays Premier League, Lige BBVA, Ligue 1, Serie A no i najważniejsze T-Mobile Ekstraklase...
1
to Czemu takiego sobie nie zrobisz ? bo wyglada jakbys chcial poprostu sie tylko spotkac z ekipa barcy pod okiem Enrique a nie zapierdzielac jak wół ;p
0
Ja stanowczo mówię Niee..
lecz co zrobi z tym Enrique to już drugorzędna sprawa..
0
0:52 Song sie tak obciał bo nie sądze że to Adama ?
0
ja bym wolał jego kolege z reprezentacji o imieniu Eden :)
0
Oficjalnie Vermaelen u nas..
1
ladnie zajebał ;D
0
moga byc z niego ludzie ;)
1
Bartra
0
ja jestem teraz ciekaw gry Grimaldo ; )