3

Sędzie który zabrał niedawno karnego na Gavim teraz zabiera prawidłowego gola w 94min na wagę zwycięstwa. Wniosek? Mamy następnego opłacanego w #NegreiraGate.

1

Doszło do odklejenia potylicy na chwilę. Innego wytłumaczenia nie widzę.

0

@barteq Gdzie napisali, że chcą dać 4000zł bonu? Przejrzałem CAŁY ich program wyborczy i nie ma to o tym wzmianki + dopiero kilka dni temu w wywiadzie chyba dla Radia Zet Bosak mówił, że wysokość bonu będzie do doprecyzowania i cytuje ich własny wpis z programu (zakładam, że nie zrobiłeś takiej nielogicznej miny, że mówisz jak będzie i nie zapoznałeś się z ich programem? Bo jak tak, to to jest identyczne jak powiedzieć że film jest słaby mimo nieoglądania go lub mówienie, że to danie jest niedobre mimo, że nie próbowałeś):

"Ubezpieczyciel, do którego w danym miesiącu jest zapisany pacjent, będzie otrzymywał przypisaną do tego pacjenta kwotę bonu. Zasady wyliczania kwoty powinny być jasne, proste i przejrzyste - przewidujemy, że wysokość bonu będzie różnico-wana głównie ze względu na wiek pacjenta."

Także jako iż mam wątpliwości, że go czytałeś, to zachęcam: https://konfederacja.pl/app/uploads/Konfederacja_WiN_Program_2023.pdf

0

@barteq To jest tak już męczące obalać te powielane przez nieczytających/niesłuchających ludzi ze zrozumieniem, że muszę chyba polecieć na wakacje z listopadzie, namówiłeś :) Więc żeby się odnieść krótko i treściwie do tego co napisałeś:

1. "likwidacja ZUSu" - NIGDY Mentzen nie powiedział, że gdyby teraz wygrali lub mieli więcej % głosów, to by zlikwidowali ZUS. Powiedział to co jest faktem, czyli że ZUS to piramida finansowa, która za jakiś czas (kilku/kilkunastu lat) się zawali, dlatego trzeba to teraz zacząć hamować i stąd pomysł o "dobrowolnym ZUSie" dla przedsiębiorców. ZUS spłaca emerytów, którzy w niego uwierzyli i odkładali składki, więc zanim się go zlikwiduje, to trzeba tych ludzi spłacić, a to też potrwa i dopiero wtedy można ZUS zaorać.

2. "likwidacja podatków też żarcik" - NIGDY Mentzen nie powiedział, że gdyby teraz wygrali lub mieli więcej % głosów, to by zlikwidowali podatki, bo przecież to jest głupie i z czego by państwo się utrzymywało? Co za debil wgl wysnuł taką teorie w necie to ja nie wiem xD ale pewnie IQ = ilości lat. Konfederacja powiedział, że są podatki, które są zbędne, nie generują dużych przychodów dla państwa i są pewnego rodzaju "podwójnym opodatkowaniem" z czego trzeba natychmiast zrezygnować. Nawet inne partie to już podłapały z PO na czele. Usunięcie KILKU podatków da realnie więcej pieniędzy obywatelom na rękę, a zanim się usunie te podatki, to trzeba UPROŚCIĆ inne, które generują biurokratyczny chaos przepalający setki milionów i naście miliardów rocznie. Po uproszczeniu podatków, po rezygnacji z socjalu zachęcającego do nieróbstwa typu "Dekoder+", 500+, Mieszkanie+, Patologia+ można obniżyć podatki dzięki czemu zyska KAŻDY pracujący, a straci każdy nierób. Osoby pracujące nie będą w plecy przez usunięcie 500+, bo zyskają tak jak jest za granicą zniżki i zwroty, więc zachęci to wszystkich do pracy/rozwoju, co finalnie da zarobić państwu z niższych podatków więcej niż jak były one wyższe. Voila!

Już pomijam fake newsy o zamykaniu NFZ, czego też nie było i nie ma w programie Konfederacji, a jest przejście na model niemiecki (kasy chorych), czyli wprowadzenie konkurencji, aby firmy prywatne mogły pozyskiwać klientów i walczyć z innymi (w tym z NFZ) o jakość usług. Dzięki temu w Niemczech mamy chyba najlepszą służbę zdrowie, a w Polsce dramat o pokoleń.

Chcesz mieć lepiej w życiu? Ale tak realnie mieć lepiej, nie mieć narzucane z góry, zarabiać więcej, wydawać więcej na to co chcesz, a nie przez to, że ceny rosną? Głosuj na Konfederację.

Każdy ma prawo być w błędzie, każdy ma prawo się spierać, ale też każdy powinien potrafić przyznać się do błędu, bo to czyni nas ambitnymi i inteligentnymi osobnikami. Spieramy się, rozmawiamy, dochodzimy do wniosków, przyjmujemy jakąś wersję. Trzymanie się swojej za wszelką cenę, bo "głupio" przyznać się do błędu jest właśnie głupie.

Wszystkiego dobrego i właściwego wyboru życzę :)

20

@Roobo Dlatego głosuje na Konfederacje. Jedyny merytoryczny i przemyślany program wyborczy, nie opierając się na socjalu.

2

Fermin Lopez ma na Transfermarkt wartość 300tys euro. Ciekawe jak mu skoczy przy kolejnej wycenie, bo ostatnia była 30 czerwca, więc przed presezonem i późniejszymi świetnymi występami. Myślę, że 5-10mln jest realne :-)

2

2 lata temu: byśmy to przegrali
1 rok temu: byśmy to zremisowali
Aktualnie: możemy to wygrać

#Denzel #CierpimyAleWygramy

0

@Heros11 nie jest ślepy, na powtórce widać że kontakt jednak był..

5

@Peciak Są zaszokowani merytoryką i dotrzymywaniem obietnic, co jest niespotykane w partiach, na które sami głosują :-D

1

@TR3YWAY Zmieniłeś ręke? :-D

0

@SkilledHydra16 coming out :-D

3

@Hosh lepiej nie będzie, ale będzie za to śmieszniej :-P

0

@Kgorecki2500 czego to ludzie na Aliexpress nie znajdą..

0

@BorzyKrzys Dokładnie. Batman dostaje listwę od Supermana i musi szukać głowy kilka kilometrów dalej. Toczenie "bojów" z Supermanem jest co najmniej śmieszne.

0

@tristan87 Idealnie by było, jakby Lewy w najbliższe 3 sezony strzelił łącznie 65 bramek osiągając łącznie 590, co by go klasyfikowało na 10 miejscu. Realne, ale ciężkie. No ale realne! :-D

5

@Borneo Mentzen DOKŁADNIE opisuje sytuacje z ZUSem i jego likwidacją w przyszłości oraz brakiem możliwości likwidacji akurat teraz w rozmowie z Wojciechem Cejrowskim. Radzę się zapoznać, to trochę to poszerzy horyzonty wiedzy bez wyciągania jakiejś jednej wypowiedzi na którą ktoś ma kilka sekund.

Mówienie, że "nie wiem kiedy zostanie zlikwidowany ZUS" jest jak najbardziej właściwa, bo nie mając władzy i nie mając prawdziwych informacji jak ciężka jest sytuacja w ZUSie oraz ile trzeba zrobić/zapłacić zaległych emerytur, aby można było cokolwiek zrobić, to tylko skończony idiota i kłamca by powiedział, że "zlikwidujemy ZUS dnia XYZ", bo byłoby to czarowanie z tyłka.

Link do rozmowy:


11

@Nano22 Dokładnie. Moi rodzice nie mieli dzieci i ja też nie mam, więc by się zgadzało!

0

@Emhyr ok zerkne, chociaż dzisiaj napisał, że nie wrócili do siebie. Wgl to jest tak marginalny temat, że aż w sumie nie chce się w to wnikać :D

"Joao Félix za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdził, że nadal jest singlem i jego była nie wróciła do niego. [TT]"

1

@AllBundy ale to jest potwierdzone, że go zdradzała czy są to tylko jakieś przypuszczenia internetowe? Pytam poważnie :D

0

@Pawlak1992 czyli jesteś krypto PiSowcem :-D

1

@Maurolkit Przykładowo tutaj: https://www.wnp.pl/parlamentarny/barometr-wyborczy-2023/

U mnie wyszła Konfederacja (zgodność 74%), Bezpartyjni (zgodność 60%), Suwerenna Polska (zgodność44%).

5

@Rust_Cohle ja się czuje największym wygranym, bo nie oglądałem żadnego meczu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MesQueUnClub96 Jakby mi zapłacili za taką wypowiedź extra $10mln, to bym powiedział, że nawet jest lepsza od La Ligi i Premier League razem wzięte :-D

Tu nie chodzi o odklejkę, a o promowanie arabskiej ligii. Każdy to wie, więc nikt tego na poważnie nie weźmie, ale za to Neymar weźmie srogi hajs.

0

@Emhyr @kanver_ sporo sporo, nie wiem od kiedy są tu liczone. Ale jeśli to ma pokrycie, powinni spróbować jak już jest.

0

Jeśli te staty są legit, to fałszywa 9tka lub 9tka powinna być mocno brana pod uwagę. Teraz kiedy Lewy odgrywa rolę potężnego Pinokia można by było to zweryfikować.


41

Wyjaśnione :-D


4

Cancelo już zrobił więcej niż Roberto od czasów gola przeciwko PSG.

0

Znowu czekamy, aż Messi coś strzeli..

0

Brak konkretów w ofensywie..
Zero
Ziobro
Nada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?