Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
39
"Messi puścił Millnera z siatkami, a nie z torbami." hahaha dobrze powiedziane :D
1
Dziękuję bardzo :)
0
Czy znacie jakieś w miarę sprawdzone ZAGRANICZNE streamy, na który da sie obejrzeć GD?
Kilka osób pisało pod spodem, że wykupiło premium na FUTBOLHD i tnie im się "polskie el clasico" lech-legia (żenada), więc to odpada.
Nie wiem jak sprawa z WEEB.TV i czy warto tak wykupić abonament, może ktoś się wypowie? :)
1
Kolejna świetna grafika od Zezo Cartoons :)
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/s720x720/19792_10205190076825450_7149735800099041944_n.jpg?oh=c4a38a17bc0137c6b809b9302efb7a47&oe=55804CF1&__gda__=1434373268_3c6b6b8897cc7ffcebe367fae5f2b8a6
9
Stary dobry filmik - El Clasico na wesoło :D
https://www.facebook.com/video.php?v=344609542353729
15
Steven Gerrard's heat map:
https://pbs.twimg.com/media/CAtXTnoUcAEE98H.png:large
0
Messi: 200mln
Neymar: 90mln
Suarez: 75mln
RAZEM: 365mln
Ronaldo: 120mln
Bale: 70mln
Benzema: 60mln
RAZEM: 250mln
Oczywiście +/-, ale nie możliwe jest, aby BBC był tańsze od MSN tylko o 10mln?!
1
czy myślisz, że ja siedzę tu 24/7 i przeglądam każdy jeden komentarz na tej stronie oraz każdy link? Jeżeli została tu wrzucona inna wersja, to NIE MIAŁEM o niej pojęcia..
Z resztą pisząc "dodałeś magiczne słowo na "k"" sugerujesz jakbym zmienił jakś poprzedni mem i "udoskonalił" go o jedno słowo, a następnie wrzucił to samo zdjęcie.
"po co wkleiłeś tę twoim zdaniem "fajniejszą"?" - kiedy dałem do zrozumienia, że ta wersja, którą ja wrzuciłem jest fajniejsza od tamtej, której jak zaznaczyłem NIE WIDZIAŁEM? Jeżeli taka jest, to obie są tak samo dobre, jedno słowo tu niczego nie zmienia, bo kontekst pozostaje taki sam.
Myślę, że nie ma sensu się spinać o jakiś mem..
0
"geniuszem" jesteś ty jak nie widzisz logo pewniej strony na tym zdjęciu oraz nazwy w linku... Uproszczę: to nie ja wykonałem ten mem.
1
Mem a propo Zlatana i jego hat-tricka :D
http://realvsbarca.pl/upload/20150321120123uid2.jpg
0
Widzę, że większość, a nawet wszyscy skłaniają się ku FutbolHD, także chyba się na to skuszę :P
2
Czy ktoś z was zna jakieś konto premium które można wykupić w na Gran Derbi i potwierdza jego stabilność? :)
3
"A ten yyy te treningi właśnie przed tym meczem w związku z tą akcją eee, z biletami to... jakiś trudniejszy, coś... yyyy nie?"
CO TO MA BYĆ?! :D
0
Kolejny plus:
-derby Madrytu :)
1
Komentarz usunięty
0
Hahahahha no nie wierze!
2
To zdjęcie również mogłoby być na miejscu "Zdjęcia tygodnia" :D
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/03/18/1426712016411_lc_galleryImage_DAILY_MAIL_SCREEN_GRAB_ME.JPG
0
Pomijając obronionego karnego i tego swojego klopsa z Aguero (bo powiedzmy, że te akcje się równoważą), to Ter Stegen gra dzisiaj bardzo dobry mecz! :)
0
Taaaaaaaaaaaaaaaak Mats!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
hahaha ja pierdziele..
1
Żeby nie było, że za te nieudane wyjście Ter Stegen dostanie ocenę 2... Gra dobry mecz, kilka ważnych interwencji, fajnie wychodził do piłki i reagował. Jeden błąd, który na szczęście nic złego nie zrobił, więc mam nadzieje, że nie zostanie zjechany :)
0
Ter Stegen: 189cm/85kg
Neuer: 192cm/89/90kg
Dużej różnicy nie ma :P
1
Niemożliwe, pewnie twój mózg automatycznie poprawił słowa Szpaka :D
0
Haha a jak by wpadła to Demichalisa by rozszarpali :D
4
hahahahaha Guardiola zazdrości chyba Enrique :D
0
Nasri weź zejdź...
0
Guardiola przecierał oczy z niedowierzania! :D
0
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU! :D
0
Dobrze Mats!
0
EWIDENTNE CZERWO.