0

City zostawiało Liverpoloowi dzisiaj tyle miejsca, że gdy zagrają w podobny sposób z nami, to Barca ich rozniesie... Taka prawda. Najbardziej się boję rzutów rożnych no i w sumie kontr, ale kiedy uda nam się strzelić bramki na wyjeździe, to będzie już z górki.

0

Wygrał o wiele więcej niż Leo i Cristiano to fakt, niestety to zasługa całej drużyny, a nie tylko jego, natomiast umiejętnościami indywidualnymi odstaje Messiego i Ronaldo i to sporo, dlatego uważam, że mimo pucharów ZP powinien otrzymać któryś z pozostałej dwójki.

0

Bardziej cieszy niż sam wynik to, że drużyna potrafi od jakiegoś czasu wygrywać bez pomocy Messiego i nie rzadko w ładnym stylu!
Chyba większość osób przyzna, że jeszcze niedawno przy absencji Leo mieliśmy problemy w każdym meczu... Tata jednak robi swoje :-)

0

Aj...

0

Jeżeli Barca narzuci swoje tempo i będzie kontrolować grę, dodatkowo będzie stwarzać dużo sytuacji strzeleckich, to wygramy dwumecz, nie ma innej opcji. Uważać musimy na kontry i stałe fragmenty i właśnie nad tymi rzeczami Martino powinien popracować z drużyną, bo jakby nie patrzeć, to jest to nasza pięta Achillesowa.

0

Najbardziej mnie cieszy, że Iniesta gra co raz lepiej i wraca do swojej najlepszej dyspozycji! :-)

0

Bramka na dużym facie... Ale dobre i to.

0

Jak zawsze czas zacząć najbardziej szczegółową transmisje meczu na świecie! :)

0

Byłoby niesprawiedliwością, jeśli Ribery by wygrał Złotą Piłkę. Koniec.
Będąc obiektywnym to tak to trzeba rozumieć, bo Ribery zdobył swoje, ale umiejętności Ronaldo i Messiego są o wiele wyższe, a to jest nagroda indywidualna.

0

Obrona strzału w LM z Lokomotiv w 2003 roku. robi wrażenie do dzisiaj, prawdziwy kapitan!

0

Chyba w poniedziałek o 12:00.

0

A za 100 lat nie będziemy czasem tak pisać? ;-)

0

Świetny mecz! Gra pewnie, swobodnie i nie boi się zagrać do przodu!

0

Przecież to jest piękne. To jest prawdziwa Barcelona. Niech grają tak jak najczęściej!

0

Co ten Pedro odpie... zrobił?! I JAK ZWYKLE UŚMIECH OD UCHA DO UCHA...

0

Ku*waaaaaaaaaaaaaaa!! 3x!

0

Nawet Xavi wreszcie ładnie uderzył z wolnego, co się dzisiaj dzieje?! Co Martino serwował na tym grillu?!

0

Jakie pokrętło ma w nodze Neymar!

0

Mecz się podoba, bo Barca wreszcie gra Barce :-)

0

Nie wierze...

0

Najbardziej szczegółowa transmisja meczu ruszyła! :-)
(już kilka minut temu, ale to szczegół)

0

Serce mówi Messi, Rozum mówi Ronaldo, Ribery mówi Ribery.

0

3-2!

0

Nie ma nawet co wątpić, to jest pewne, że tyle nie rzucą. Zdziwię się jak dadzą ofertę 35mln..

0

Najlepszym transferem byłaby wymiana skautów.. Wydanie dużej kwoty na jakiegokolwiek piłkarza nie gwarantuje tego, że sprawdzi się w klubie, dlatego może powinniśmy poszukać kogoś młodego i zdolnego?
Wracając do tematu to najbardziej jest nam potrzebny ŚO i ŚN (9'tka).

0

Nie..

0

Dobrze, że przynajmniej wykończył...

0

Oczywiście, że Onet to Onet, czyli bardzo często informacje z "dupy", ale jeżeli miałoby być to prawdą to co sądzicie?

0

Rozumiem Busquetsa, że nie zgadza się z decyzja, ale czy on zawsze musi tak długo wisieć nad uchem sędziego, aż ten mu da żółtą? Nie wiem czy teraz dostał, ale chodzi ogólnie :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?