Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
City zostawiało Liverpoloowi dzisiaj tyle miejsca, że gdy zagrają w podobny sposób z nami, to Barca ich rozniesie... Taka prawda. Najbardziej się boję rzutów rożnych no i w sumie kontr, ale kiedy uda nam się strzelić bramki na wyjeździe, to będzie już z górki.
0
Wygrał o wiele więcej niż Leo i Cristiano to fakt, niestety to zasługa całej drużyny, a nie tylko jego, natomiast umiejętnościami indywidualnymi odstaje Messiego i Ronaldo i to sporo, dlatego uważam, że mimo pucharów ZP powinien otrzymać któryś z pozostałej dwójki.
0
Bardziej cieszy niż sam wynik to, że drużyna potrafi od jakiegoś czasu wygrywać bez pomocy Messiego i nie rzadko w ładnym stylu!
Chyba większość osób przyzna, że jeszcze niedawno przy absencji Leo mieliśmy problemy w każdym meczu... Tata jednak robi swoje :-)
0
Aj...
0
Jeżeli Barca narzuci swoje tempo i będzie kontrolować grę, dodatkowo będzie stwarzać dużo sytuacji strzeleckich, to wygramy dwumecz, nie ma innej opcji. Uważać musimy na kontry i stałe fragmenty i właśnie nad tymi rzeczami Martino powinien popracować z drużyną, bo jakby nie patrzeć, to jest to nasza pięta Achillesowa.
0
Najbardziej mnie cieszy, że Iniesta gra co raz lepiej i wraca do swojej najlepszej dyspozycji! :-)
0
Bramka na dużym facie... Ale dobre i to.
0
Jak zawsze czas zacząć najbardziej szczegółową transmisje meczu na świecie! :)
0
Byłoby niesprawiedliwością, jeśli Ribery by wygrał Złotą Piłkę. Koniec.
Będąc obiektywnym to tak to trzeba rozumieć, bo Ribery zdobył swoje, ale umiejętności Ronaldo i Messiego są o wiele wyższe, a to jest nagroda indywidualna.
0
Obrona strzału w LM z Lokomotiv w 2003 roku. robi wrażenie do dzisiaj, prawdziwy kapitan!
0
Chyba w poniedziałek o 12:00.
0
A za 100 lat nie będziemy czasem tak pisać? ;-)
0
Świetny mecz! Gra pewnie, swobodnie i nie boi się zagrać do przodu!
0
Przecież to jest piękne. To jest prawdziwa Barcelona. Niech grają tak jak najczęściej!
0
Co ten Pedro odpie... zrobił?! I JAK ZWYKLE UŚMIECH OD UCHA DO UCHA...
0
Ku*waaaaaaaaaaaaaaa!! 3x!
0
Nawet Xavi wreszcie ładnie uderzył z wolnego, co się dzisiaj dzieje?! Co Martino serwował na tym grillu?!
0
Jakie pokrętło ma w nodze Neymar!
0
Mecz się podoba, bo Barca wreszcie gra Barce :-)
0
Nie wierze...
0
Najbardziej szczegółowa transmisja meczu ruszyła! :-)
(już kilka minut temu, ale to szczegół)
0
Serce mówi Messi, Rozum mówi Ronaldo, Ribery mówi Ribery.
0
3-2!
0
Nie ma nawet co wątpić, to jest pewne, że tyle nie rzucą. Zdziwię się jak dadzą ofertę 35mln..
0
Najlepszym transferem byłaby wymiana skautów.. Wydanie dużej kwoty na jakiegokolwiek piłkarza nie gwarantuje tego, że sprawdzi się w klubie, dlatego może powinniśmy poszukać kogoś młodego i zdolnego?
Wracając do tematu to najbardziej jest nam potrzebny ŚO i ŚN (9'tka).
0
Nie..
0
Dobrze, że przynajmniej wykończył...
0
Oczywiście, że Onet to Onet, czyli bardzo często informacje z "dupy", ale jeżeli miałoby być to prawdą to co sądzicie?
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/manchester-united-zainteresowany-sprowadzeniem-pedro/xnxf8
Jak to prawda to jakie jest Wasze zdanie? :-)
0
Rozumiem Busquetsa, że nie zgadza się z decyzja, ale czy on zawsze musi tak długo wisieć nad uchem sędziego, aż ten mu da żółtą? Nie wiem czy teraz dostał, ale chodzi ogólnie :-)