Fenelon
Dołączył/a: grudzień 2011
Warszawa - Drezdenko
11 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi mimo wieku nadal TOP topów!
0
@IronSanHybrid 4 gęstość
4
@draxidox Piękne wspomnienia:
2
@kuz Ja myślę, że oni tu nie wyjdą na plus finansowo, bo niby koszt wyniósł ponad 200mld $. Pewnie to bardziej forma promocji kraju niż zarobek, ale to tylko moja teoria :)
0
@LeoKing10 Zdecydowanie NIE. Piękny kraj z piękną historią, którą te pajace rujnują na naszych oczach każdego dnia. Nie mam zamiaru iść i za nich ginąć, wolałbym siedzieć w pierdlu, ale do tego też bym nie dopuścił.
0
@tristan87 Nawet zarymował! Czyżby nieobjawiony talent?!
0
@norbi77 No kolegę a kogo :D oj Robercik Robercik haha
0
@NaFazieHitman Dokładnie, nawet tutaj mi usunięto komentarz za to, że się cieszę z powodu walki z lewactwem :(
9
Komentarz usunięty
4
VAR: "Musimy to anulować, bo przegramy!"
0
@Jarema2000 Może jakaś aktualizacja BIOSu jest wymagana bo coś blokuje, ale hmm kurcze aż ciężko mi uwierzyć, że akurat BIOS by pomógł w tej sprawie, ale można spróbować.
0
@Jarema2000 Zerknij czy możesz zaktualizować sterowniki GPU jeśli są nowsze.
0
@Bamek94 możliwe że jakiś wadliwy egzemplarz był i stąd takie efekty :( a ustawiłeś może w ustawieniach ekranu żeby odśnieżanie było 165hz?
0
@Bamek94 Raczej opinie mają okej i też rozważałem iiyame, ale jednak kupiłem 5 dni temu ten, niby najlepszy Nano IPS na rynku :)
https://www.x-kom.pl/p/657027-monitor-led-27-lg-ultragear-27gp850-nanoips-hdr.html
A tu recka:
Cena wychodzi podobna, warto rozważyć :)
1
@marian_konopka @BorzyKrzys to fejk :) zastanawiałem się czy zostanie zauważony hashtag oraz komentarze.
1
Elon króciutko z lewackim podejściem do rzeczywistości.
Update: byłem ciekaw czy ktoś przeczyta komentarze czy od razu uzna że to prawdziwe :) To tylko zlepek rozmów.
0
@tomek8756 Bardzo dobry ruch i zmiana.
0
Teraz by się przydał Alba, mentalnie by ogarnął drużynę!
1
Dobra pozycja dla Neymara.
0
@AmigoBlancos Teraz wystarczą 4 :D
0
Dobra, to teraz Pilzno 3 bramki strzela + murowanie swojej i jest dobrze.
0
@MesQueUnClub_87 Napisałeś jakbym uważał, że jest słaby, a ja uważam, że nie jest AŻ TAK dobry jak publiczność uważa. Jako aktor jest po prostu dobry, a nie bardzo dobry :) Uważam że Hardy jest lepszy od Deppa.
0
@DaPidejpi Nie zgodzę się do przereklamowania dwóch wymienionych panów. Co do mojej propozycji to:
- Johnny Depp
- Rami Malek
- Jared Leto
- Clint Eastwood
1
@tomek8756 Trochę tak jest. Ważne aby znaleźć w tym wszystkim BALANS i żeby tak jak napisał @hayek nie nadużywać tego jako wymówki. Ciężka praca jest potrzebna, ale ciężka to nie znaczy fizyczna. Trzeba się rozwijać, trzeba ryzykować, trzeba robić biznes z głową. Zgadzam się, że agresja i ten pieprzony alkohol są całkowicie zbędne i tego drugiego można by zakazać lub mocno ograniczyć dostęp, wszystkim by to wyszło na dobre.
0
Gdzie jest ten wieeeeelki Valverde? Zabieram po tysiąc od wszystkich i słucham Państwa.
1
@Danny Gaucho Shit ja pomyślałem o wczorajszym meczu z Villarreal, a to przecież z Realem strzelił... Mea culpa! :)
0
@Danny Gaucho @Lisek Na Transfermarkt niestety mu jej nie zaliczyli, ale wiem że to nie jest w 100% wiarygodne źródło.
0
@pax Cześć, zapomniałem się odnieść do wątku, ale nadrabiam :)
Odnośnie tego ile razy użyłem odniesienia do PO/PiS w powyższym poście, to chcę to uargumentować tak, że są to partie, które z pewnością znajdą się w Top 3 tych które otrzymają najwięcej głosów i przynajmniej jedna z nich będzie w drugiej turze oraz są to partie, które od 2006 roku mają realną władzę w tym kraju. Nie wiem czy jesteś zadowolony z owoców rządów ostatnich 16 lat, bo to kwestia indywidualna, ale patrząc po sobie i nastrojach społeczeństwa odnoszę wrażenie, że "mogło być zdeeeeecydowanie lepiej", także ciężko o nich nie wspomnieć i bagatelizować z ich poparciem i ryzykiem że zostaną wybrani ponownie.
Twierdzę również, że Konfederacja jako partia nie jest idealna i z częścią postulatów i decyzji śmiem się nie zgodzić, lecz tak jak wspomniałem osobiście sobie "ważę" które postulaty czyjej partii są dla mnie wartościowe bardziej lub mniej. Porównując tak 5 największych ugrupowań partyjnych tylko w Konfederacji jestem w stanie się zgodzić z około 80% ich propozycji, natomiast w przypadku innych partii są to zakresy w granicach 20-50%. Dla mnie osobiście jest to wyznacznik dość istotny i przekonywujący do oddania na nich głosu.
Inna sprawa, że propozycje Konfederacji (ale tylko w przypadku wygrania przez nich wyborów lub realnej mocy w sejmie) będą powodować poprawę funkcjonowania gospodarki państwa, uproszczenie podatków (a w późniejszym czasie ich optymalne obniżenie), zmniejszenie biurokracji, z czasem rezygnacja/ograniczenie socjalu i tworzenie lepszych warunków do pracy, uniezależnienie energetyczne czy odsunięcie kościoła od polityki. Czy pozostałe partie mają podobne postulaty? Nie. Jeżeli któryś postulat się u nich pojawił w przeszłości czy go realizowali? Nie. Mamy niestety brak odpowiedzialności politycznej i nikt ich z tego nie rozlicza... To że coś się nie udało zrobić to jedno, ale czy były chociaż jakieś odpowiednie próby realizacji tych założeń? Tu zazwyczaj ich nie ma i zaraz po wygraniu wyborów narracja się zmienia o kilka stopni.
2
@Bocheno1 @pacior95 Stanę w obronie Koemana i powiem, że warto sobie przypomnieć jakie "warunki" miał w tamtym sezonie i jaka jazda była w klubie w tematach instytucjonalnych, jakie relacje miał z Laportą i ile kontuzji było :) Nie że coś sugeruje, ale to MOGŁO mieć wpływ na wyniki.
1
@macio_944 O proszę, a byłem właśnie w Barcelonie zeszłego od piątku do poniedziałku :) Pogoda pewnie nadal świetna!