Fhaku
Dołączył/a: listopad 2015
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeeeej...Nawet bramka w tym meczu nie wzbudza we mnie żadnych emocji, a ja tu liczyłem na hit Copa America :C
1
Sędziowie to z każdym rokiem są coraz gorsi.
0
Leo jak na razie piękna asysta i nieodgwizdany karny na Messim. 2:0 po dwóch golach Higuaina
1
Powiem tak: Jeśli Mistrzostwa Świata odbywałyby się teraz, nie miałbym żadnych wątpliwości, że to Argentyna by je zgarnęła. Niesamowicie grają.
6
Dla mnie to jest bardziej głupie i dziecinne, niż zabawne.
1
Nie, ale jeśli nie idzie "im", to niech chociaż gwiżdżą też na nich, a nie tylko a Turana.
3
No ale niestety u nas musi być takim gościem od czarnej roboty. No a to raczej się nie zmieni, bo nawet po odejściu Alvesa wątpię, żeby nagle nasz przyszły PO miał być typowo defensywnym grajkiem. Chociaż czy to takie złe? Bo według mnie to nawet z tych zadań defensywnych wywiązuje się on doskonale.
0
Który będzie taki sam u nas i u Niemców :V
1
To w końcu Ty czy Pazdan?
0
Czy wam się to nie znudzi nigdy? ._.
0
Jak niby Belgia może być negatywnym zaskoczeniem? Serio chociaż jedna osoba myślała, że tak słaba drużyna ma szanse coś ugrać?
6
Pamiętam co się działo, gdy na początku sezonu marnował sety. "On już nigdy więcej nie powinien zagrać" "Już wolę Masipa". Takie komentarze pojawiały się tutaj setkami.
0
Potwierdzone info?
0
Kto to powiedział? :D
0
Ja myślę, że mecz Portugalii z Austrią wiele rozstrzygnie.
2
Spokojnie, Portugalia się chyba na EURO oszczędza...Oh wait :V
19
No to teraz czekamy na prawdziwego Króla do czwartej nad ranem :D
1
Czyli nie będzie przedwczesnego finału Meksyk-Argentyna. No może to i lepiej.
0
Co teraz zrobił Corona...Coś pięknego :D
0
Jest to nowy tryb, zawsze gra się w nim tym samym zawodnikiem i zaczyna w Manchesterze United.
20
Ja wolę zwycięstwa Niemiec, każde punkty dla Ukrainy to większe wyzwanie dla Polski jeśli chodzi o wyjście z drugiego miejsca.
7
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/13427789_1261048570581401_3848784003740958376_n.jpg?oh=8dc509bef445e9bd94d66bfbd5a951bc&oe=57CC10B2
Muszę przyznać, że fajnie się Messi z tą brodą prezentuje :D
0
Weź nie gadaj, bo zaraz się zacznie "Kapustka do Barcelony" :D
0
Tak już jest, gdy najlepszym zawodnikiem reprezentacji jest napastnik - skupia na sobie całą swoją uwagę.
0
Dzięki panu Hajto wolę oglądać na sport.tvp.pl w gorszej jakości niż w telewizorze, także ten. Mnie takie rzeczy nie śmieszą :D
1
Brazylia gra jutro (lub dzisiaj jak kto woli) w nocy z Peru. Remis lub zwycięstwo daje jej awans do ćwierćfinału
0
Ludzie co wy macie we łbach, że aż takie suchary wymyślacie...Ja takie coś potrafię tylko o trzeciej w nocy i to podczas okropnej nudy, a wy to w środku dnia i to jeszcze nie w internecie ;-;
0
Ja zacząłem od trypletu, no w zasadzie to sextetu :D
1
No w sumie był szybki, więc mógłby się przydać jako podawacz wody :V
0
No i to jest smutne, bo ktoś tak napisze, dostanie polecenia, więc dalej będzie ta pisał.