0

Jeeeej...Nawet bramka w tym meczu nie wzbudza we mnie żadnych emocji, a ja tu liczyłem na hit Copa America :C

1

Sędziowie to z każdym rokiem są coraz gorsi.

0

Leo jak na razie piękna asysta i nieodgwizdany karny na Messim. 2:0 po dwóch golach Higuaina

1

Powiem tak: Jeśli Mistrzostwa Świata odbywałyby się teraz, nie miałbym żadnych wątpliwości, że to Argentyna by je zgarnęła. Niesamowicie grają.

6

Dla mnie to jest bardziej głupie i dziecinne, niż zabawne.

1

Nie, ale jeśli nie idzie "im", to niech chociaż gwiżdżą też na nich, a nie tylko a Turana.

3

No ale niestety u nas musi być takim gościem od czarnej roboty. No a to raczej się nie zmieni, bo nawet po odejściu Alvesa wątpię, żeby nagle nasz przyszły PO miał być typowo defensywnym grajkiem. Chociaż czy to takie złe? Bo według mnie to nawet z tych zadań defensywnych wywiązuje się on doskonale.

0

Który będzie taki sam u nas i u Niemców :V

1

To w końcu Ty czy Pazdan?

0

Czy wam się to nie znudzi nigdy? ._.

0

Jak niby Belgia może być negatywnym zaskoczeniem? Serio chociaż jedna osoba myślała, że tak słaba drużyna ma szanse coś ugrać?

6

Pamiętam co się działo, gdy na początku sezonu marnował sety. "On już nigdy więcej nie powinien zagrać" "Już wolę Masipa". Takie komentarze pojawiały się tutaj setkami.

0

Potwierdzone info?

0

Kto to powiedział? :D

0

Ja myślę, że mecz Portugalii z Austrią wiele rozstrzygnie.

2

Spokojnie, Portugalia się chyba na EURO oszczędza...Oh wait :V

19

No to teraz czekamy na prawdziwego Króla do czwartej nad ranem :D

1

Czyli nie będzie przedwczesnego finału Meksyk-Argentyna. No może to i lepiej.

0

Co teraz zrobił Corona...Coś pięknego :D

0

Jest to nowy tryb, zawsze gra się w nim tym samym zawodnikiem i zaczyna w Manchesterze United.

20

Ja wolę zwycięstwa Niemiec, każde punkty dla Ukrainy to większe wyzwanie dla Polski jeśli chodzi o wyjście z drugiego miejsca.

0

Weź nie gadaj, bo zaraz się zacznie "Kapustka do Barcelony" :D

0

Tak już jest, gdy najlepszym zawodnikiem reprezentacji jest napastnik - skupia na sobie całą swoją uwagę.

0

Dzięki panu Hajto wolę oglądać na sport.tvp.pl w gorszej jakości niż w telewizorze, także ten. Mnie takie rzeczy nie śmieszą :D

1

Brazylia gra jutro (lub dzisiaj jak kto woli) w nocy z Peru. Remis lub zwycięstwo daje jej awans do ćwierćfinału

0

Ludzie co wy macie we łbach, że aż takie suchary wymyślacie...Ja takie coś potrafię tylko o trzeciej w nocy i to podczas okropnej nudy, a wy to w środku dnia i to jeszcze nie w internecie ;-;

0

Ja zacząłem od trypletu, no w zasadzie to sextetu :D

1

No w sumie był szybki, więc mógłby się przydać jako podawacz wody :V

0

No i to jest smutne, bo ktoś tak napisze, dostanie polecenia, więc dalej będzie ta pisał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?