Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Złota piłka po staremu.
9
Nic tak nie cieszy jak Neuer puszczający gola.
3
Jazda z Niemcami! Brawo Hiszpania :D
6
Jak ja nie trawie tego Kimmicha.
2
Simon powinien mieć zakaz dotykania piłki nogą.
2
Laporta górą nad Mullerem
1
Tylko on mogl to zepsuć xD
16
Busquets ma na imię Sergio. Dzięki za ciekawostkę Szpaku.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Co ten Simon odwala. Impostor.
4
Simon to najsłabszy element tej kadry. Jak on ma piłkę przy nodze to mam zawał.
2
Z autu na aut xD
15
Aż się serce cieszy na widok gry Hiszpanii. A sam mecz zapowiada się zajebiście.
0
Do boju Hiszpania! Jazda z Niemcami!
12
Jazda Hiszpania, po medal!
19
Najważniejsze, żeby Niemiec dzisiaj przegrał. Do boju Hiszpania.
1
@kynio302 i powinien skończyć w pierdlu za taką akcję. Przygłup to mało powiedziane.
18
@AmigoBlancos niesamowita historia.
0
Fajnie jakby tak było.
0
Oby, oby. Jazda Hiszpania po złoto.
1
@draxidox wiem, słyszałem.
7
@macio_944 terrorysta z Rosario.
10
Zwycięstwo 2:0 nieco pudruje słabą przez większość meczu grę Argentyny. Zadecydował tak naprawdę geniusz Messiego. Nie zmienia faktu, że z taką dyspozycją Argentyna nie jest żadnym faworytem do medalu.
0
Teraz by się przydała taka powtórka karnego Lewandowskiego.
2
Swoją drogą Martino to jest taki ogórek trenerski. Ten jego Meksyk nic nie pokazał i pomyśleć, że ktoś taki był kiedyś trenerem Barcelony xD
0
@Lionel_Messi10 kultura na poziomie.
4
Ależ to uderzył. Totalnie niezasłużony gol, ale brawo Messi.
0
Dobra Meksyk, strzelcie chociaż jednego i odeślijcie tą cienką Argentynę do domu. Proszę.
0
@Gall a to sorry. Tutaj nie można tak pisać.
7
Ten wolny podsumowuje grę Argentyny i Messiego.