1

Złota piłka po staremu.

9

Nic tak nie cieszy jak Neuer puszczający gola.

3

Jazda z Niemcami! Brawo Hiszpania :D

6

Jak ja nie trawie tego Kimmicha.

2

Simon powinien mieć zakaz dotykania piłki nogą.

2

Laporta górą nad Mullerem

1

Tylko on mogl to zepsuć xD

16

Busquets ma na imię Sergio. Dzięki za ciekawostkę Szpaku.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Co ten Simon odwala. Impostor.

4

Simon to najsłabszy element tej kadry. Jak on ma piłkę przy nodze to mam zawał.

2

Z autu na aut xD

15

Aż się serce cieszy na widok gry Hiszpanii. A sam mecz zapowiada się zajebiście.

0

Do boju Hiszpania! Jazda z Niemcami!

12

Jazda Hiszpania, po medal!

19

Najważniejsze, żeby Niemiec dzisiaj przegrał. Do boju Hiszpania.

1

@kynio302 i powinien skończyć w pierdlu za taką akcję. Przygłup to mało powiedziane.

18

@AmigoBlancos niesamowita historia.

0

Fajnie jakby tak było.

0

Oby, oby. Jazda Hiszpania po złoto.

1

@draxidox wiem, słyszałem.

7

@macio_944 terrorysta z Rosario.

10

Zwycięstwo 2:0 nieco pudruje słabą przez większość meczu grę Argentyny. Zadecydował tak naprawdę geniusz Messiego. Nie zmienia faktu, że z taką dyspozycją Argentyna nie jest żadnym faworytem do medalu.

0

Teraz by się przydała taka powtórka karnego Lewandowskiego.

2

Swoją drogą Martino to jest taki ogórek trenerski. Ten jego Meksyk nic nie pokazał i pomyśleć, że ktoś taki był kiedyś trenerem Barcelony xD

0

@Lionel_Messi10 kultura na poziomie.

4

Ależ to uderzył. Totalnie niezasłużony gol, ale brawo Messi.

0

Dobra Meksyk, strzelcie chociaż jednego i odeślijcie tą cienką Argentynę do domu. Proszę.

0

@Gall a to sorry. Tutaj nie można tak pisać.

7

Ten wolny podsumowuje grę Argentyny i Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?