0

A mi tam się ten puchar nie podoba z wyglądu. Moim zdaniem powinien być większy i okazalszy co by świadczyło o jego randze. Powinien być podobny do pucharu Copa del Rey.

0

Joraquera powinien odejść. Tak samo jak Guddy bo się nie przydaje no i Hleb. A Henrique powinien wrócić z wypożyczenia bo jest o wiele lepszy od Cacerasa którego moim zdaniem też by się przydało sprzedać. I coś z Sylvinho zrobić też by się przydało bo już ma grubo ponad 30-tke.

0

Karykatura jest świeta i tyle ;]

0

Co tu dużo mówić - coś pięknego! Taki dramat, sam już pod koniec meczu staciłem nadzieję że Barca może strzelić bramke,a tu prosze Iniesta i jego strzał. Zdarłem sobie gardło ale było warto :D Visca el Barca!!!

0

GALAKTYCZNA BARCA!!! HUUURAAA!!! VISCA EL BARCA!!!

0

4 kolejki do końca kolego ;)

0

Real nie istnieje. Barca szaleje!!! Visca el Barca!!!

0

Sorrki pomyłka. Na N-ce nie ma.

0

Kanał 11028 na Sopcast to N Sport z polskim komentarzem.

...:::VeB:::...

0

Na N Sport ma być napewno :) Później prześle nr kanału N Sport na Sopcast po polsku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?