1

@Getek jak chłop wygra coś w klubie który nie jest naszpikowany gwizdami ( co jak widać i tak mu nie wychodzi) to pogadamy :)

2

@Maniek9444 Arturo Vidal

0

@Comentateiro jarać się klubem który jakby chciał to by wykupił wszystkie wasze gwiazdy w jednym okienku, a i tak FPP by uznało że nic nie zrobili trochę dziwne

1

@Prezes_sycylijczyk od 2016 na transfery wydali prawie 800 milionów xD nie szanuje klubu, który może kupić kogo chce, a jak widać FPP ich nie obowiązuje

1

@jedrek7000 Ez zaraz szejk stwierdzi że jest ujowo, i kupią w lecie piłkarzy za 500 milionów co to dla nich

0

@Avatarr jak na klub który ma kasy więcej niż barca kibiców na świecie, powinni dominować ligę jak PSG

0

@Arn3th serio ? Przełącz i nie oglądaj xD

0

@puyol_presidend5 w tym wypadku to raczej jest 3-4 mecze :)

1

@lukasbarca86 xD wy jesteście jacyś nienormalni

0

Wszystko przez tych sędziów, och ach

1

@patryk355 Mistrz i Zwycięzca Pucharu normalnie, w tej edycji dodatkowo jest finalista pucharu i wicemistrz

0

@BarcaInfo w sytuacji z ramosem piłka znajduje się w odległości 1m, w przypadku de jonga piłka leci jakieś 20m, jak uważasz kto może zareagować szybciej ? Jeżeli uważasz że te dwie sytuacje należy interpretować identycznie to ok, ale obiektywizm nie boli

6

@BarcaInfo w 86 analogiczna sytuacja przed polem karnym Barcy dla Realu, udostępnisz skrót czy nieistotne ?

2

@barcelonaLM Napisze tylko „XD”

1

@joloskyy xDD gdzie jesteś po meczach Realu, gdy na La Rambli co drugi komentarz to obelga w stronę Realu i sędziów, czy pisanie że Barca była słaba a bramkarz uratował mecz to obelga xD

4

Jovic prawdopodobnie wypożyczony do Eintrachtu, także ten...

2

@MrCule_X ty tak serio ręka całkowicie przy ciele xD

7

Przed Var’em było trąbienie że należy natychmiastowo wprowadzić Var bo Real jest wszędzie „pchany za uszy” gdy już jednak wprowadzono var nadal mówicie to samo, tylko że teraz Var pomaga i ja wiem że pełno jest sytuacji na korzyść Realu jak i przeciwko niemu, i u was występuje analogiczna sytuacja ... jeżeli ktoś tego nie widzi to musi być albo ślepy albo głupi

2

@NeroTFP jakby to CR7 strzelił to by było Penaldo i gol z karnego to nie gol xD

0

@Pogba przecież tam praktycznie zero kontaktu to lewa noga pogby zahacza o prawą łydkę, jego własna łydkę ... jaki kontakt

0

Przecież Pogba się sam o swoje nogi zaczepił xD

1

@maroon chłop cały ubrany na czarno, wokół pełno dymu po fajerwerkach widoczność dosyć słaba, wina kierowcy busa przy tym zdarzeniu to jakiś 1%

0

@DonMatteo901 teoretycznie dopiero 1 stycznia, a już wybrano debila roku

2

@AmigoBlancos Militao lubi to.

0

Mustafi to szef jest jednak, ez

1

Nie no koledzy po takim meczu widać że żaden Liverpool, Bayern a już napewno PSG wam niestraszne, ez

4

Tak wielkie kwoty transferów kładą na zawodników wielką presję co następnie przekłada się na dosyć kiepska formę, w teorii i po części w praktyce taki Coutinho, Dembele czy Antoine bądź Hazard w Realu powinni być zawodnikami z topu patrząc na to jak prezentowali się w poprzednich klubach, a jak narazie same wtopy ale zakup Coutinho za 160 milionów to jest la cabaret jak to pisał RL9

1

Modric jest jak wino czym starszy tym lepszy :)

0

@FDJ XD jeżeli to nie bait to ładnie, wesoło

0

@robsesh tu nie chodzi o fakt podyktowania rzutu karnego, tylko o to jakie wy na tej stronie macie reakcje po dużo bardziej oczywistych karnych dla Realu wtedy jest „Escandalo” a tu przy takim miękkim karnym jest „oczywisty” ale ty i tak pewnie tego nie zrozumiesz także ok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?