FlorentinoPerez13
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2020
Zamość
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Getek jak chłop wygra coś w klubie który nie jest naszpikowany gwizdami ( co jak widać i tak mu nie wychodzi) to pogadamy :)
2
@Maniek9444 Arturo Vidal
0
@Comentateiro jarać się klubem który jakby chciał to by wykupił wszystkie wasze gwiazdy w jednym okienku, a i tak FPP by uznało że nic nie zrobili trochę dziwne
1
@Prezes_sycylijczyk od 2016 na transfery wydali prawie 800 milionów xD nie szanuje klubu, który może kupić kogo chce, a jak widać FPP ich nie obowiązuje
1
@jedrek7000 Ez zaraz szejk stwierdzi że jest ujowo, i kupią w lecie piłkarzy za 500 milionów co to dla nich
0
@Avatarr jak na klub który ma kasy więcej niż barca kibiców na świecie, powinni dominować ligę jak PSG
0
@Arn3th serio ? Przełącz i nie oglądaj xD
0
@puyol_presidend5 w tym wypadku to raczej jest 3-4 mecze :)
1
@lukasbarca86 xD wy jesteście jacyś nienormalni
0
Wszystko przez tych sędziów, och ach
1
@patryk355 Mistrz i Zwycięzca Pucharu normalnie, w tej edycji dodatkowo jest finalista pucharu i wicemistrz
0
@BarcaInfo w sytuacji z ramosem piłka znajduje się w odległości 1m, w przypadku de jonga piłka leci jakieś 20m, jak uważasz kto może zareagować szybciej ? Jeżeli uważasz że te dwie sytuacje należy interpretować identycznie to ok, ale obiektywizm nie boli
6
@BarcaInfo w 86 analogiczna sytuacja przed polem karnym Barcy dla Realu, udostępnisz skrót czy nieistotne ?
2
@barcelonaLM Napisze tylko „XD”
1
@joloskyy xDD gdzie jesteś po meczach Realu, gdy na La Rambli co drugi komentarz to obelga w stronę Realu i sędziów, czy pisanie że Barca była słaba a bramkarz uratował mecz to obelga xD
4
Jovic prawdopodobnie wypożyczony do Eintrachtu, także ten...
2
@MrCule_X ty tak serio ręka całkowicie przy ciele xD
7
Przed Var’em było trąbienie że należy natychmiastowo wprowadzić Var bo Real jest wszędzie „pchany za uszy” gdy już jednak wprowadzono var nadal mówicie to samo, tylko że teraz Var pomaga i ja wiem że pełno jest sytuacji na korzyść Realu jak i przeciwko niemu, i u was występuje analogiczna sytuacja ... jeżeli ktoś tego nie widzi to musi być albo ślepy albo głupi
2
@NeroTFP jakby to CR7 strzelił to by było Penaldo i gol z karnego to nie gol xD
0
@Pogba przecież tam praktycznie zero kontaktu to lewa noga pogby zahacza o prawą łydkę, jego własna łydkę ... jaki kontakt
0
Przecież Pogba się sam o swoje nogi zaczepił xD
1
@maroon chłop cały ubrany na czarno, wokół pełno dymu po fajerwerkach widoczność dosyć słaba, wina kierowcy busa przy tym zdarzeniu to jakiś 1%
0
@DonMatteo901 teoretycznie dopiero 1 stycznia, a już wybrano debila roku
2
@AmigoBlancos Militao lubi to.
0
Mustafi to szef jest jednak, ez
1
Nie no koledzy po takim meczu widać że żaden Liverpool, Bayern a już napewno PSG wam niestraszne, ez
4
Tak wielkie kwoty transferów kładą na zawodników wielką presję co następnie przekłada się na dosyć kiepska formę, w teorii i po części w praktyce taki Coutinho, Dembele czy Antoine bądź Hazard w Realu powinni być zawodnikami z topu patrząc na to jak prezentowali się w poprzednich klubach, a jak narazie same wtopy ale zakup Coutinho za 160 milionów to jest la cabaret jak to pisał RL9
1
Modric jest jak wino czym starszy tym lepszy :)
0
@FDJ XD jeżeli to nie bait to ładnie, wesoło
0
@robsesh tu nie chodzi o fakt podyktowania rzutu karnego, tylko o to jakie wy na tej stronie macie reakcje po dużo bardziej oczywistych karnych dla Realu wtedy jest „Escandalo” a tu przy takim miękkim karnym jest „oczywisty” ale ty i tak pewnie tego nie zrozumiesz także ok