O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Neymar
  • Ulubione zespoły Barcelona , Arsenal
  • Barcelonie kibicuję od 2011/2012

Statystyki

  • Dni w serwisie 4700
  • Liczba komentarzy 66
  • Polecenia 5

Komentarze

1

Idioci, po prostu idioci ! '' CHCEMY TRENERA Z JAJAMI '' bylo tak? BYLO, teraz jak okazalo sie, ze LE MA JAJA WIELKIE JAK PILKI DO YOGI placzecie, ze kara najlepszego pilkarza swiata... Messi chyba nie jest taki swiety skoro juz u drugiego trenera strzela foszki. Ale to tez wina zarzadu... Powinni zatrudnic trenera godnego tego klubu przez swoje osiagniecia (puchary), a nie jeden ''dobry'' sezon sredniaka lub nawet slabiaka.

1

Ma ktos moze porzadny stream ?

0

Tak , ale przemyslalem to sobie szybciutko ^^ Martino ma racje delektujmy sie tym co jest a jak przyjdzie cos wiekszego to otrzymamy niespodzianke (oby wesola :) )

0

TAM POWINIEN BYC PEDRO NIE INIESTA....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?