Fontastyczna
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Osobiście zgadzam się z Andresem. Nasz Vivi jest niesamowitym bramkarzem. Z każdym sezonem daje z siebie coraz więcej, co zresztą wszyscy dobrze wiemy. Nie bez powodu zdobywa kolejne trofea i wyróżnienia. ;) Porównania z Casillasem były, są i będą; myślę, że każdy z nas ma swojego faworyta i niepotrzebne są tutaj porównania obu zawodników. Zarówno nasz portero, jak i golkiper Królewskich to klasa sama w sobie. Szkoda tylko, że Victor nie dostaje szansy na występ w reprezentacji Hiszpanii, to chyba boli najbardziej wszystkich kibiców Barcelony. Cóż, najważniejsze, że on sam wie, kim jest i na jakim poziomie gra. Życzę mu wszystkiego najlepszego na kolejne lata. iBuena suerte, Vivi!
0
Nie wątpię w to, że Andres przegoni dotychczasowych rekordzistów. Jest w stanie to zrobić, ma wielki potencjał i jest znakomitym piłkarzem, co udowodnił nam nie raz. ;) Trzymam kciuki za kolejny rekord!
0
Co tu dużo mówić - Leo jest niesamowity i jeszcze wiele przed nim. ;) Możemy jedynie trzymać za niego kciuki i wspierać go na każdym kolejnym meczu. iBuena suerte, Leo!
0
Skromność przede wszystkim. ;) Za to właśnie kochamy naszego Leo! I to jedna z cech, która różni go od Cristiano.
0
Pikuś, Pikuś... weź ty się, chłopie, za siebie, bo kiedy nie ma Puyola, w defensywie oglądamy po prostu jakiś cyrk.
0
No i jak tu nie kochać Alexisa? Chłopak jest wspaniały, świetnie sobie radzi na boisku. Za jakiś czas będzie jeszcze lepszy. Można by powiedzieć: Gdy Villa nie może, Alexis pomoże. ;) Pieniądze na jego transfer to nie kasa wyrzucona w błoto.
0
Ładnie grali, nie ma co tutaj zaprzeczać. ;) Mam nadzieję, że kolejne mecze wyjazdowe będą tylko lepsze. Trzeba zepchnąć Real z miejsca lidera!
0
Biedactwo... Dobrze, że operacja się udała. Oby dalej wszystko szło po myśli Andreu. Wracaj do nas jak najszybciej, kochany!
0
Dobrze, że Pep dał im szansę na złapanie oddechu przed Copa del Rey. O wiele bardziej przydadzą nam się wypoczęci i pełni sił, zwłaszcza nasz Carles. Kolejny mecz po prostu musi należeć do Barcelony, nie ma innej opcji.
0
Wielkie brawa, kochani! Chłopaki dobrze się spisali i nareszcie zaczęli porządnie grać na wyjazdach. Teraz trzeba chociaż troszeczkę wypocząć i zmiażdżyć Real na Camp Nou - nie pozwolimy, aby puchar znów wylądował pod kołami autobusu. ;)