Fr0sty
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rodacy! Podrzuci ktoś linka do siatki? :P
0
Ja kupiłem już kilka razy na futbolhd raz kod nie działał, ale po wysłaniu do nich e-maila dali mi nowy kod. Nie ma ścin, dobra jakość i nie wywala streama, więc jak najbardziej polecam.
0
Messi nie umie strzelać karnych :v
0
Mr.Przekładanka
0
Hahaha, dobre. Kto to wymyślił?
0
Czemu CR11? :D
0
Mecz tylko z komentarzem zagranicznym ?
0
Mam nadzieję że Messi nie będzie musiał pokazywać swoich umiejętności rozgrywania piłki, a sam będzie strzelał.
2
Po za tym Messi ma ładniejszą dziewczynę czy żonę.
0
Słaby poziom bardzo słaby.
0
Ani na pierwsze strony gazet. LOL?
0
Co jest z tymi poleceniami ??
2
Jakby ktoś jeszcze nie widział skrótów łapcie w hd i z komentarzem Hudsona
0
Jeeeeeeeeeest !
4
Dzięki ziom. Messi jest najlepszy.
4
2-0 Brawo Polacy !
0
Świetnie ! Messi jest najlepszy
0
Masakra, mistrzostwa we własnym kraju trza u ruskich na streamie oglądać :(
0
Mi też padły chyba ich pobanowali.
1
Tak jest !! Niemcy Polska 0-1
0
Łap http://www.ustream.tv/channel/sdfw4tgasd
0
Taa. Messi jest najlepszy :)
4
Jak mówi klasyk.. I ze łba !
0
Łapaj Polski
http://www.ustream.tv/channel/sdfw4tgasd
0
Bardzo ładne stroje jeszcze doszły reprezentacyjne. Jest w czym wybierać.
0
Oo faktycznie bardzo dobry pomysł :)
0
O co chodzi z tym Messi jest najlepszy?
1
http://www.ustream.tv/channel/sdfw4tgasd Proszę :D
0
Wawrzyniak jaka wrzutka, lepsza niż Alvesa
0
Wooow Kamil Gorsicki !