0

Rodacy! Podrzuci ktoś linka do siatki? :P

0

Ja kupiłem już kilka razy na futbolhd raz kod nie działał, ale po wysłaniu do nich e-maila dali mi nowy kod. Nie ma ścin, dobra jakość i nie wywala streama, więc jak najbardziej polecam.

0

Messi nie umie strzelać karnych :v

0

Mr.Przekładanka

0

Hahaha, dobre. Kto to wymyślił?

0

Czemu CR11? :D

0

Mecz tylko z komentarzem zagranicznym ?

0

Mam nadzieję że Messi nie będzie musiał pokazywać swoich umiejętności rozgrywania piłki, a sam będzie strzelał.

2

Po za tym Messi ma ładniejszą dziewczynę czy żonę.

0

Słaby poziom bardzo słaby.

0

Ani na pierwsze strony gazet. LOL?

0

Co jest z tymi poleceniami ??

2

Jakby ktoś jeszcze nie widział skrótów łapcie w hd i z komentarzem Hudsona

0

Jeeeeeeeeeest !

4

Dzięki ziom. Messi jest najlepszy.

4

2-0 Brawo Polacy !

0

Świetnie ! Messi jest najlepszy

0

Masakra, mistrzostwa we własnym kraju trza u ruskich na streamie oglądać :(

0

Mi też padły chyba ich pobanowali.

1

Tak jest !! Niemcy Polska 0-1

0

0

Taa. Messi jest najlepszy :)

4

Jak mówi klasyk.. I ze łba !

0

0

Bardzo ładne stroje jeszcze doszły reprezentacyjne. Jest w czym wybierać.

0

Oo faktycznie bardzo dobry pomysł :)

0

O co chodzi z tym Messi jest najlepszy?

1

0

Wawrzyniak jaka wrzutka, lepsza niż Alvesa

0

Wooow Kamil Gorsicki !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?