@MajkiYB chyba ogladasz go od września. Lewy jest dobrze wyszkolony technicznie, po prostu jest teraz bez formy i widać niedokładność zagrań od stycznia. Jakoś w listopadzie nikt nie narzekał na jego technikę :D
@MajkiYB chyba ogladasz go od września. Lewy jest dobrze wyszkolony technicznie, po prostu jest teraz bez formy i widać niedokładność zagrań od stycznia. Jakoś w listopadzie nikt nie narzekał na jego technikę :D
Komentarze
0
@Rarenzio no ma prowizje, za #1 strzelca la liga i #2 ligi mistrzów
0
@MajkiYB przecież lewy był bez formy jak jeszcze grał dembele
4
@MajkiYB chyba ogladasz go od września. Lewy jest dobrze wyszkolony technicznie, po prostu jest teraz bez formy i widać niedokładność zagrań od stycznia. Jakoś w listopadzie nikt nie narzekał na jego technikę :D
4
@MajkiYB chyba ogladasz go od września. Lewy jest dobrze wyszkolony technicznie, po prostu jest teraz bez formy i widać niedokładność zagrań od stycznia. Jakoś w listopadzie nikt nie narzekał na jego technikę :D
0
@Rarenzio no ma prowizje, za #1 strzelca la liga i #2 ligi mistrzów
0
@MajkiYB przecież lewy był bez formy jak jeszcze grał dembele