Franekzielnik
Dołączył/a: marzec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe jak by wyglądał skład gdyby trenerem dalej był Pep
0
nam brakuje takiego trenera jak on, spójrzcie jak pracuje z piłkarzami
0
jest taki piłkarz, siedzi na ławie i nazywają go Bartra
0
Xavi jest nie do ruszenia
0
Villa chyba występował na tej pozycji, ale lepiej było połakomić się na 2 mln i sprzedać świetnego zawodnika
0
Mimo to że strzelili gola, nie zasługują na brawa a powinien ich ktoś porządnie zje*ać, szczególnie tych dwóch kołów w obronie
0
Pamiętaj "musimy być wierni swojemu stylowi"
0
Co to było?
0
Simeone
0
Typowe zagranie Alvesa
0
Pedro i Alexis to chyba jedyni piłkarze którym się coś chce
0
WOW strzelił z dystansu
0
Real próbuje strzelać z dystansu, w Barcelonie to nie do pomyślenia aby ktoś strzelił z dystansu, przecież my musimy wejść z piłką do siatki
0
Widzieliście jak Rossel kiwną głową do Bartomeu
0
Patrzcie na minę rossela
0
to wygląda jak konklawe
0
Widać, nie jest im zbytnio do śmiechu
0
Panowie a co się stanie jeśli wyjdą te nieprawidłowości związane z kontraktem Neymar'a , będzie mógł nadal grać czy nie ?
0
oznacza*
0
myślę że w języku angielskim znaczy to "żart"
0
Dobrze ,że się znasz na żartach
0
może go już aresztowali..hahaha joke xd
0
Coś mi się wydaje że chyba zmienimy nazwę stadionu
0
Nie użył tego przypadkiem w meczu z Milanem?
0
Pep kiedyś próbował grać ustawieniem 3-4-3 i bardzo dobrze to wyglądało, może czas przejść na to ustawienie
0
Barca musi sprowadzić jakiegoś nowego pomocnika
0
Panowie nie ma ktoś komentarza z wczoraj R.Wolskiego przy golu Neymar'a
0
Trzy razy nie..... Niech Vilanova spierd**a
0
Raczej MOU nie zniszczył Realu on wyprowadził go na prostą i nauczył grać z Barceloną
0
A za rok może jeszcze Hummels'a jeśli się będzie dobrze sprawował