0

Ciekawe jak by wyglądał skład gdyby trenerem dalej był Pep

0

nam brakuje takiego trenera jak on, spójrzcie jak pracuje z piłkarzami

0

jest taki piłkarz, siedzi na ławie i nazywają go Bartra

0

Xavi jest nie do ruszenia

0

Villa chyba występował na tej pozycji, ale lepiej było połakomić się na 2 mln i sprzedać świetnego zawodnika

0

Mimo to że strzelili gola, nie zasługują na brawa a powinien ich ktoś porządnie zje*ać, szczególnie tych dwóch kołów w obronie

0

Pamiętaj "musimy być wierni swojemu stylowi"

0

Co to było?

0

Simeone

0

Typowe zagranie Alvesa

0

Pedro i Alexis to chyba jedyni piłkarze którym się coś chce

0

WOW strzelił z dystansu

0

Real próbuje strzelać z dystansu, w Barcelonie to nie do pomyślenia aby ktoś strzelił z dystansu, przecież my musimy wejść z piłką do siatki

0

Widzieliście jak Rossel kiwną głową do Bartomeu

0

Patrzcie na minę rossela

0

to wygląda jak konklawe

0

Widać, nie jest im zbytnio do śmiechu

0

Panowie a co się stanie jeśli wyjdą te nieprawidłowości związane z kontraktem Neymar'a , będzie mógł nadal grać czy nie ?

0

oznacza*

0

myślę że w języku angielskim znaczy to "żart"

0

Dobrze ,że się znasz na żartach

0

może go już aresztowali..hahaha joke xd

0

Coś mi się wydaje że chyba zmienimy nazwę stadionu

0

Nie użył tego przypadkiem w meczu z Milanem?

0

Pep kiedyś próbował grać ustawieniem 3-4-3 i bardzo dobrze to wyglądało, może czas przejść na to ustawienie

0

Barca musi sprowadzić jakiegoś nowego pomocnika

0

Panowie nie ma ktoś komentarza z wczoraj R.Wolskiego przy golu Neymar'a

0

Trzy razy nie..... Niech Vilanova spierd**a

0

Raczej MOU nie zniszczył Realu on wyprowadził go na prostą i nauczył grać z Barceloną

0

A za rok może jeszcze Hummels'a jeśli się będzie dobrze sprawował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?